کد خبر: 18503

اسرائیل از ایران انتقام می‌گیرد؟

دیده بان ایران نوشت: نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم با رد خبر بازجویی عضو سپاه در ایران توسط عوامل موساد گفت: این خبرسازی ها به دنبال انتقام از رسوایی شان در اربیل هستند، این مقر جاسوسی اسرائیل در اربیل با موشک زده شده و حالا تحت فشار این موضوع دست به هر ترفندی می زنند تا آن موضوع را تحت الشعاع قرار دهند.

به گزارش زنهار، اسماعیل کوثری ، نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم و جانشین پیشین فرمانده قرارگاه ثارالله در واکنش به انتشار خبر بازجویی یک عضو سپاه توسط عوامل موساد در خاک ایران گفت: ادعای طرح شده در این خبر به اندازه ای کذب است که حتی نیازی به  بررسی ندارد ، چرا که مشخصا چنین چیزی ممکن نیست.

وی در اینباره افزود: این خبرسازی ها  به دنبال انتقام از رسوایی شان در اربیل هستند، این مقر جاسوسی اسرائیل در اربیل با موشک زده شده و حالا تحت فشار این موضوع دست به هر ترفندی می زنند تا آن موضوع را تحت الشعاع قرار دهند.

نماینده مجلس یازدهم درباره حمله موشکی سپاه به مقر جاسوسی موساد در اربیل به جمهوریت گفت: این ها به هیچ وجه تصور نمی کردند که ما بتوانیم به شکلی مرکز جاسوسی این ها را مورد حمله قرار دهیم که مردم عراق و حتی افراد آن محدوده هیچ آسیبی نرسد و تنها خود همان ساختمان مورد اصابت قرار بگیرد، حالا به خاطر جبران این ضربات پی در پی می خواهند با این داستان سرایی ها اظهار وجود کنند.

کوثری خاطر نشان کرد: موساد بداند همه کارهایشان زیر نظر است و نیروهای ما مسلط بر آن ها هستند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار