کد خبر: 18453

امانی: دولت مداحان روی کار است!

منیبان نوشت: شهربانو امانی گفت: دیگر، طبقه متوسط مفهوم ندارد ، یک درصد محدود، به همه چیز دسترسی دارند و بقیه در زیر خط فقر مطلق هستند.

به گزارش زنهار، شهربانو امانی، فعال سیاسی اصلاح طلب، در کلاب هاوس منیبان گفت: رییسی، رییس جمهور حداقلی است و به هرحال الان، رییس جمهور است.

 

او تاکید کرد: هیچ جای کشور کسی پاسخ مردم را نمی دهد. بحث کوپن این بود که سبد غذایی به دورترین نقاط برسد آن زمان مثل الان نبود

 

امانی در پاسخ به این سوال که اگر در حال حاضر در مجلس بودید چه می کردید، گفت: من الان در مجلس بودم هیچ کاری نمی توانستم بکنم. من را به مجلس راه نمی دهند که بخواهم کاری کنم؛ من خوش باور نیستم.

 

او با اشاره به مجالس قبلی گفت: اقلیت مجلس پنجم، منافع ملی خط قرمزشان بود. این طور نبود که الان هرکجا پا می گذاریم، می گویند خط قرمز است. هنوز داریم هزینه دوره معجزه هزاره سوم را پس می دهیم.

 

این فعال سیاسی گفت: اگر قدرت آقای رییسی ۲۰ درصد هست به اندازه همان ۲۰ درصد پاسخ بدهند. هر روز یک داستان تعریف می کنند دیگر طبقه متوسط مفهوم ندارد یک درصد محدود، به همه چیز دسترسی دارند و بقیه در زیر خط فقر مطلق هستند. قرار بود سال ۱۴۰۰ فقر زدایی کنند اما الان فقر را به اندازه مملکت گسترش دادند. بی برنامگی در کشور حاکم است.

 

او افزود: یک خانم در دولت است و رای ندارد و آقایان با این فرمان جلو بروند دیگر نمی توانیم در کشور نفس بکشیم.

 

امانی افزود: مجلس مداحان را درست کردید چرا دولت سوم مداحی را روی کار آوردید.

 

امانی بیان کرد: اقتصاد یعنی عرضه و تقاضا؛ چقدر دست در جیب مردم کردند آیا به بچه هایی که فقر سلولی دارند توجه می شود. چرا فقط دنبال دو تار مو ما هستند چرا مردم را منزجر می کنند. کرونا مردم را بی پناه کرد. املاک نجومی را چرا در خفا پس گرفتند چرا به پرونده های شهرداری قالیباف، آقای رییسی رسیدگی نکرد. من امروز فقط دردودل کردم.

 

این فعال سیاسی گفت: پزشک به من نسخه نوشته از یکشنبه تا امروز یک نسخه کاغذی ندادند و هنوز نسخه من به داروخانه ها نرفته است. از دوران احمدی نژاد در حال درست کردن دولت الکترونیک هستند خدا عقل و شعور داده و آقایان به معجزه اعتقاد دارند انشااله معجزه شود تا مشکلات حل شود.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار