کد خبر: 17502

قالیباف رئیس مجلس می‌ماند/ سیسمونی گیت تأثیری بر رأی نمایندگان ندارد

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها می‌گوید: بنده نقش جبهه پایداری را در ایجاد حواشی به وجود آمده برای قالیباف، نه تأیید و نه رد می‌کنم.

به گزارش زنهار؛ جلال رشیدی کوچی، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، در گفتگو با خبرنگار سیاسی مُنیبان درباره حواشی پیش آمده برای رئیس مجلس باتوجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات هیئت رئیسه، گفت: در این دوره از انتخابات هیئت رئیسه مجلس احتمالاً شاهد تغییرات جزئی در اعضای هیئت رئیسه خواهیم بود، به این ترتیب که در دبیران یا ناظرین تغییراتی صورت بگیرد اما در مورد رئیس مجلس، فکر نمی‌کنم تغییری ایجاد شود و قالیباف حتماً حضور خواهد داشت. 

وی در واکنش به اینکه بسیاری بر این باورند که با توجه به حواشی پیش آمده قالیباف برای ریاست مجلس رأی نمی‌آورد، افزود: فکر نمی‌کنم به این صورت باشد چرا که حاشیه ایجاد شده ابعاد مختلفی دارد و باید در ابعاد و از منظر مختلفی مورد بررسی قرار بگیرد. در حقیقت این موارد که گفته شد خانواده قالیباف رفته‌اند، سیسمونی آورده‌اند، دعوا کرده‌اند، اضافه‌بار داشته‌اند و غیره هنوز هیچ‌کدام ثابت نشده است. اما هیچ‌کس نفس عمل یعنی سفر خانواده یکی از سران قوا  آن‌هم در این شرایط اقتصادی مردم، را تأیید نمی‌کند و این اقدام باعث ایجاد نارضایتی بین عموم مردم شد. 

رشیدی کوچی در ادامه اظهار کرد: اما اینکه در قبال سفر خانواده رئیس مجلس حواشی آن‌هم به این شکل و شمایل ایجاد شد، به نظر می‌رسد خارج از نفس خود سفر که مذموم است و فرزند قالیباف هم آن را یک خطای نابخشودنی عنوان کرد، به نظر می‌رسد دست‌هایی پشت پرده در جهت تخریب چهره و جایگاه قالیباف دست‌اندرکار است. آنچه که بنده از قالیباف در پست ریاست مجلس مشاهده کردم، واقعاً همه‌اش کار بوده و فکر نمی‌کنم این موضوع بر رأی نمایندگان تأثیر منفی داشته باشد. 

این نماینده مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه بسیاری معتقدند، جبهه پایداری نقش اصلی را در  حواشی ایجاد شده برای قالیباف بر عهده دارد، یادآور شد: بنده نقش جبهه پایداری را در ایجاد حواشی به وجود آمده برای قالیباف را، نه تأیید و نه رد می‌کنم. فقط امیدوارم این پروژه که معروف به سیسمونی گیت شد ارتباطی با مخالفت قالیباف با طرح صیانت نداشته باشد چرا که اگر چنین باشد، اوج بی‌اخلاقی است.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار