خبر دوبرابر شدن حقوق دولتی ها دردسر شد

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با تکذیب ادعای دوبرابر شدن حقوق دولتمردان گفت: اساساً قانون اجازه این موضوع را نمی‌دهد.

خبر دوبرابر شدن حقوق دولتی ها دردسر شد
کد خبر: 57900

به گزارش زنهار، اخیرا ادعایی درباره دوبرابر شدن حقوق اعضای هیات دولت مطرح شد که پس از این ادعا محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور با حضور در یکی از برنامه های رسانه ملی گفته بود: «اخیراً دیدم یکی از عزیزان مطلبی را در فضای مجازی منتشر کردند که در دولت آقای رئیسی حقوق اعضای دولت دو برابر شد، این کذب محض است، چرا که اساساً قانون اجازه این موضوع را نمی‌دهد و تمامی مسائل در دولت سیزدهم در چارچوب قانون انجام می‌شود و دریافتی و پرداختی و سقف و کف تمام پرداخت‌ها در قانون بودجه موجود است.» 

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در ادامه تصریح کرد: مشی دولت مشخص است؛ دولت در کنار مردم و همراه با آنهاست و این مساله نیز مشهود است.

وی افزود: زمان زیادی از روی کار آمدن دولت نگذشته به همین دلیل می توان شرایط را با پیش از آن مقایسه کرد رئیس دولت در کنار مردم در روستا، شهرستان و نقاط دور دست است.

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با تاکید بر اینکه این ادعاها دروغ است، گفت: رهبر انقلاب حداقل چند مرتبه تذکر تاکیدی دادند و فرمودند که با دروغ گویی باید برخورد شود، اگر قانونی نیست باید سریعا برای آن قانون وضع شود اگرچه بنا به فرمایش رهبری با همین قوانین موجود نیز می‌شود با فضای دروغ‌گویی و به هم ریختن  امنیت روانیِ جامعه برخورد کرد.

وی افزود: باید با کسانی که تعمدا برای تصویرسازی منفی و تخریبی از افراد اقدام می‌کنند با اراده قاطعی ‌ای برخورد شود، این مساله تکلیف قانون و عقل و منطق است.

خلجی تاکید کرد: برادری که امیدواریم از سر اشتباه و اطلاعات نادرستی که به ایشان رسیده است این موضوع را مطرح کرده باشند بدانید که این مساله کاملا کذب است و اساسا چنین مساله ای صحت ندارد معاونت اجرایی هم که مسئول نهاد دولت هستند این مساله را تکذیب کردند.

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت خاطرنشان کرد: امیدوارم که این مسائل اصلاح شود و دستگاه های مسئول باید تدابیر لازم را برای برخورد با فضای تخریب افکار عمومی و غلبه جریان دروغ در فضای رسانه‌ای حتما داشته باشند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار