خط و نشان بهشت زهرا برای بدهکاران قبرها + اطلاعیه

سازمان بهشت زهرا (س) با صدور اطلاعیه‌ای از شهروندانی که در سال‌های گذشته در این آرامستان قبر رزرو کرده اما تاکنون نسبت به تسویه حساب آن اقدام نکرده اند خواست تا پایان خرداد با مراجعه به مجتمع عروجیان نسبت به تعیین وضعیت قبرهایشان اقدام کنند.

خط و نشان بهشت زهرا برای بدهکاران قبرها + اطلاعیه
کد خبر: 48756

به گزارش زنهار؛ در این اطلاعیه آمده است: آن دسته از شهروندانی که در سالیان گذشته به ذخیره (رزرو) قبر در آرامستان بهشت زهرا(س) اقدام کرده اند اما تاکنون نسبت به تسویه حساب اقدام نکرده اند می‌بایست حداکثر تا پایان خرداد ۱۴۰۲ برای تعیین تکلیف وضعیت قبر به واحد پذیرش مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا(س) مراجعه کنند.

همچنین در این اطلاعیه تصریح شده است: بدیهی است در صورت مراجعه نکردن پس از تاریخ مقرر سازمان بهشت زهرا (س) بر اساس مقررات اقدام خواهد کرد.

بهشت زهرا (س) بزرگترین آرامستان ایران است که در جنوب تهران واقع شده است، فعالیت این آرامگاه رسماً در سال ۱۳۴۹ خورشیدی آغاز و این آرامستان ابتدا ۳۱۴ هکتار وسعت داشت که در سال ۱۳۷۶ بخش شمالی به مساحت ۱۱۰ هکتار و در سال ۱۳۸۷ بخش شرقی به مساحت ۱۶۰ هکتار خریداری و به آن اضافه شد.

بهشت زهرا (س) در حال حاضر یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر را در خود جای داده است و روزانه به امور ۱۵۰ تا ۲۰۰ نفر از اموات رسیدگی می کند.

گلزار شهدای بهشت زهرا (س) مدفن ۳۴ هزار شهید گلگون کفن و چهار هزار شهید گمنام هشت سال جنگ تحمیلی، انقلاب و مدافعان حرم است.

 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار