۳ شب اقامت در وان ترکیه چقدر پول می خواهد؟

بررسی هزینه های تور مسافرتی وان ترکیه ویژه خرداد ۱۴۰۲ در این گزارش آورده شده است.

۳ شب اقامت در وان ترکیه چقدر پول می خواهد؟
کد خبر: 48659

به گزارش زنهار؛ وان، یکی از شهرهای زیبا و تاریخی کشور همسایه‌مان ترکیه است. شهری که در آن گربه‌های سفید و ناز با چشم‌های دو رنگ از سر و کول هم بالا می‌روند؛ چرا که وان ترکیه، محل زندگی نژاد خاصی از گربه‌هایی است که یک چشم‌شان آبی و چشم دیگرشان زرد است!

از آنجایی که این شهر خیلی به مرز کشورمان نزدیک است، هر سال ایرانی‌های زیادی با سفر زمینی به وان ترکیه می‌روند تا هم آب و هوایی عوض کنند و هم یک خرید حسابی داشته باشند. گذشته از اینها در سفر زمینی، سرگرمی‌ها و جاذبه‌های فراوانی وجود دارد و از نظر اقتصادی هم مقرون به صرفه‌تر است.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی؛ برای ۴ شب سفر رفت و برگشت زمینی با اتوبوس از تهران با بدون تعویض ماشین به وان ترکیه هتل Doubletree By Hilton Van قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ۱۰,۴۸۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۱۸,۷۶۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتل Rua World برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ۶,۴۸۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ ۹,۴۰۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ ارز و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

 

 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار