امروز رنگ سبز بر تن بورس ماند

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، ۲۵ اردیبهشت) با ۱۵ هزار و ۶۴۸ واحد افزایش در ارتفاع ۲‌میلیون و ۳۰۱ هزار واحدی ایستاد.

امروز رنگ سبز بر تن بورس ماند
کد خبر: 48225

به گزارش زنهار؛ شاخص هم‌وزن با سه‌هزار و ۸۳۷ واحد افزایش به ۷۵۲ هزار و ۴۴۱ واحد و شاخص قیمت با ۲ هزار و ۲۵۵ واحد رشد به ۴۴۲ هزار و ۲۱۳ واحد رسید.

امروز در معاملات بورس تهران، بیش از ۲۲ میلیارد و ۳۵۹ میلیون سهم، حق‌تقدم و  اوراق بهادار  به ارزش ۱۸۱ هزار و ۴۸ میلیارد ریال معامله شد.Screenshot 2023-05-15 at 14-04-32 TSETMC . شرکت مدیریت فناوری بورس تهران

گروه مدیریت سرمایه گذاری امید (وامید) با یک‌هزار و ۷۳۱ واحد، توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) با یک هزار و۴۷۷ واحد، پالایش نفت تهران (شتران) با یک هزار و ۳۳۹ واحد، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران (حکشتی) با یک هزار و ۲۳۳ واحد، بانک ملت (وبملت) با یک هزار و ۴۱ واحد، پالایش نفت بندرعباس (شبندر) با ۸۳۵ واحد و ملی صنایع مس ایران (فملی) با ۶۴۹ واحد تاثیر مثبت بر شاخص بورس داشتند.

شاخص  فرابورس  نیز امروز ۲۰۹ واحد افزایش داشت و به ۲۸ هزار و ۶۹۰ واحد رسید.

در این بازار بیش از ۱۱ میلیارد و ۹۵۳ میلیون برگه سهم و اوراق مالی دادوستد شد و تعداد دفعات معاملات امروز فرابورس بیش از ۴۶۵ هزار و ۹۸۵ نوبت بود.

پتروشیمی تندگویان (شگویا)، گروه انتخاب الکترونیک آرمان (انتخاب)، بیمه پاسارگاد (بپاس)، شرکت آهن و وفولاد ارفع (ارفع)، پلیمر آریاساسول (آریا)، شرکت سرمایه گذاری صبا تامین (صبا) و سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات (وسپهر) تاثیر مثبت بر شاخص فرابورس داشتند.

در مقابل تولید نیروی برق دماوند (دماوند)، سرمایه گذاری مس سرچشمه (سرچشمه)، بهمن دیزل (خدیزل)، صنایع گلدیران (گلدرا) با تاثیر منفی بر این شاخص همراه بودند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار