این خانه هارا با 2 میلیارد بخرید + جدول

بررسی‌ها نشان می‌دهد، یافتن فایل خانه با بودجه‌ای کمتر از دو میلیارد تومان در پایتخت تقریبا کار دشواری شده است.

این خانه هارا با 2 میلیارد بخرید + جدول
کد خبر: 48115

به گزارش زنهار؛ مساحت اکثر فایل‌های ارائه شده در پلتفرم‌های خرید و فروش با بودجه‌ای بین یک میلیارد و 500 میلیون تومان تا دو میلیارد تومانی یا کمتر از آن، بین 40 تا 60 مترمربع است و به لحاظ موقعیت مکانی در بافت‌های قدیمی یا دور از مرکز تهران قرار دارند.

برخی از این فایل‌ها عمربنای بالایی دارند و یا به سبک ویلایی ساخته شده‌اند؛ البته آگهی آپارتمان‌های نوساز هم به چشم می‌خورد که در توضیحات برخی از این آگهی‌ها به لزوم پرداخت رهن خانه و وام در موعد مقرر اشاره شده و بخشی از آنها هم بدون اشاره به این نکته با قیمتی زیر دو میلیارد تومان آگهی شده‌اند و پس از تماس با مشاور می‌توان از دارابودن یا نبودن آن با خبر شد.

واحدی در محله اتابک در جنوب شرقی تهران با 43 مترمربع مساحت، یک سال ساخت و دارای یک خواب، پارکینگ و آسانسور با قیمت یک میلیارد و 850 میلیون و واحدی دیگر در محدوده‌ی شرقی تهران و در محله قدیمی شمیران نو با 50 مترمربع مساحت و 10 سال عمر بنا، یک میلیارد و 500 میلیون تومان پیشنهاد شده است.

در جنوب غربی تهران و در محله نواب، یک واحد 61 متری و زیر هم‌کف با 20 سال قدمت، دو میلیارد تومان و در محله مشیریه، آپارتمانی با 48 مترمربع زیربنا و 15 سال عمربنا یک میلیارد و 830 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

زیر دو

 
 

 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار