کالابرگ الکترونیک شارژ شد +نحوه استفاده

در قالب این طرح بالغ بر ۵۰ هزار فروشگاه در سرتاسر کشور به این سامانه متصل شده‌اند که برنامه شرکت فارا رساندن تعداد فروشگاه‌های ارائه دهنده خرید اعتباری به بیش از ۶۰ هزار فروشگاه تا پایان خرداد ماه سال جاری است.

کالابرگ الکترونیک شارژ شد +نحوه استفاده
کد خبر: 47944

به گزارش زنهار؛ براساس اعلام شرکت خدمات فناوری اطلاعات رفاه ایرانیان (فارا)،هادی کاشف با اشاره به اعلام واریز یارانه خرداد ماه به حساب سرپرستان خانوار و شارژ اعتبار خرید کالابرگ الکترونیکی، گفت: یارانه بگیران از امروز می‌توانند از اعتبار یارانه در قالب کالابرگ الکترونیکی اقلام اساسی خود را خرید کنند‌

همچنین چنانچه سرپرستان خانوار در ماه گذشته از  کالابرگ الکترونیکی  استفاده نکرده باشند، رقم کامل یارانه برایشان قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر شده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

وی همچنین اظهار داشت: در قالب این طرح بالغ بر ۵۰ هزار فروشگاه در سرتاسر کشور به این سامانه متصل شده‌اند که برنامه شرکت فارا رساندن تعداد فروشگاه‌های ارائه دهنده خرید اعتباری به بیش از ۶۰ هزار فروشگاه تا پایان خرداد ماه سال جاری است.

مدیرعامل فارا افزود: سرپرستان خانوار از طریق اپلیکیشن شما می‌توانند ریز تراکنش‌های خرید خود از طریق کالابرگ را مشاهده کنند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار