جدیدترین قیمت خودرو در بازار/جدول

رشد سایپایی‌ها در بازار دیروز در حالی رقم خورد که براساس اعلام شرکت سایپا در هفته جاری شاهد عرضه برخی از محصولات این شرکت در بورس کالا خواهیم بود، اما این اقدام هم نتوانست از افزایش قیمت سایپایی‌ها در بازار جلوگیری کند و با این شرایط امروز شاهد رشد یک تا 35 میلیون تومانی سایپایی‌ها در بازار بودیم، روندی که استارت آن از روز گذشته زده شد و امروز هم ادامه داشت.

جدیدترین قیمت خودرو در بازار/جدول
کد خبر: 41246

به گزارش زنهار، رشد سایپایی‌ها در بازار دیروز در حالی رقم خورد که براساس اعلام شرکت سایپا در هفته جاری شاهد عرضه برخی از محصولات این شرکت در بورس کالا خواهیم بود، اما این اقدام هم نتوانست از افزایش قیمت سایپایی‌ها در بازار جلوگیری کند و با این شرایط امروز شاهد رشد یک تا 35 میلیون تومانی سایپایی‌ها در بازار بودیم، روندی که استارت آن از روز گذشته زده شد و امروز هم ادامه داشت.

فعالان بازار خودرو معتقدند نوسان نرخ دلار و نامشخص بودن وضعیت بازار خودرو موجب شده تا شاهد افزایش مجدد قیمت سایپایی‌ها در بازار دیروز باشیم هرچند این نوسان کمی آرامتر از روز گذشته صورت گرفت با این وجود تمام محصولات سایپا را در برگرفت.

قیمت محصولات سایپا در بازار

خودروهای «شاهین»، «کوییکR» ، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که مورد ارزیابی قرار گرفتند.

قیمت «شاهین» در بازار با رشد 35 میلیون تومانی در بازار به 535 میلیون تومان رسید. شاهین روز گذشته در بازار کمترین رشد قیمت را داشت، اما رکورد رشد قیمت را شکست.   

از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که «ساینا» با رشدی یک میلیون در بازار 312 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

اما رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «کوییکR» هم در بازار 323 میلیون تومان قیمت گذاری شد و رشدی 8 میلیونی را تجربه کرد و «کوییک معمولی» هم با رشد 4 میلیونی در بازار 315 میلیون قیمت خورد. اما در میان خانواده تیبا «تیبا صندوقدار» در بازار 313 میلیون تومان قیمت خورد و رشد 3 میلیونی را ثبت کرد و «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 318 میلیون تومان دست به دست شد و رشدی 4 میلیونی را تجربه کرد./ اکو ایران

سایپا

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار