شرکت آمریکایی طرفداران قهوه را غافلگیر کرد

برخی از افراد عاشق فنجان قهوه صبح خود هستند. مشکل اینجاست که فنجان داغ آنها برای مدت طولانی به همین شکل باقی نمی‌ماند. شاید یک لیوان خودگرم‌شونده بتواند این مشکل را برطرف کند.

شرکت آمریکایی طرفداران قهوه را غافلگیر کرد
کد خبر: 40984

به گزارش زنهار، برخی از افراد عاشق فنجان قهوه صبح خود هستند. مشکل اینجاست که فنجان داغ آنها برای مدت طولانی به همین شکل باقی نمی‌ماند. شاید یک لیوان خودگرم‌شونده بتواند این مشکل را برطرف کند. گاهی اوقات انتظار داریم که دمای قهوه به اندازه معینی باشد اما زمانی که قهوه را می‌نوشیم، ناامید می‌شویم. حال چرا این لیوان خودگرم‌شونده شرکت «اُهُم»(OHOM) و مجموعه پد شارژ بی‌سیم آن را امتحان نکنیم؟

به نقل از ایسنا، شما می‌توانید قهوه، چای یا هر نوشیدنی داغی را انتخاب کنید، آن را به سادگی در لیوان سرامیکی خودگرم‌شونده بریزید و روی آن را با درپوش مناسب بپوشانید تا نوشیدنی شما برای مدت طولانی‌تری در دمای ۱۳۵ درجه باقی بماند. این لیوان با پد شارژ همراه گرم می‌شود که نه تنها گرم ماندن نوشیدنی را تضمین می‌کند، بلکه عملکرد دوگانه‌ای دارد و می‌تواند تلفن همراه شما را نیز شارژ کند. به عبارت دیگر، در حالی که شما با قهوه خود شارژ می‌شوید، موبایلتان شما نیز با این دستگاه سودمند شارژ می‌شود.

این مجموعه اکنون فقط با قیمت ۷۹.۹۹ دلار قابل خریداری است./  آی زندگی

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار