بورس، ایران خودرو را غافلگیر کرد

مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس - در رابطه با عدم پذیرش درخواست شرکت ایران‌خودرو برای لغو عرضه دنا پلاس در بورس کالا گفت: سازمان بورس با اتکا به اختیارات قانونی و حمایت از حقوق سهامداران و بازار سرمایه و با اتکا به اختیارات مصرح قانونی خود، تا این لحظه تصمیمی برای لغو عرضه دنا پلاس شرکت ایران‌خودرو در بورس کالا نگرفته و فرآیندهای عرضه و ثبت سفارش در حال انجام است.

بورس، ایران خودرو را غافلگیر کرد
کد خبر: 40547

به گزارش زنهار، امیرمهدی صبایی - مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس - در رابطه با عدم پذیرش درخواست شرکت ایران‌خودرو برای لغو عرضه دنا پلاس در بورس کالا گفت: سازمان بورس با اتکا به اختیارات قانونی و حمایت از حقوق سهامداران و بازار سرمایه و با اتکا به اختیارات مصرح قانونی خود، تا این لحظه تصمیمی برای لغو عرضه دنا پلاس شرکت ایران‌خودرو در بورس کالا نگرفته و فرآیندهای عرضه و ثبت سفارش در حال انجام است.

وی افزود: متقاضیان می‌توانند در چارچوب اطلاعیه عرضه اقدام به ثبت سفارش کنند.

پیش‌تر مدیرعامل ایران خودرو با ارسال نامه‌ای به مدیرعامل بورس کالای ایران خواستار لغو عرضه پنج هزار دستگاه خودوری دنا پلاس شده بود که مورد پذیرش قرار نگرفت.

همچنین برخلاف درخواست تعدادی از نمایندگان مجلس برای توقف فروض خودرو در بورس کالا، امروز نامه‌ای از خاندوزی وزیر اقتصاد منتشر شد که طی آن دستور داده بود فروش بورسی خودرو همچنان ادامه داشته باشد./ اکو ایران

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار