قیمت آیفون ۱۴ در ایران چقدر است؟

قیمت iPhone ۱۴ در ایران طبق برآورد کارشناسان ، می‌تواند رکورد جهانی قیمت آیفون ۱۴ را جابجا کند. اما این گوشی پرچمدار در بدو ورود به کشور ما با چه رقمی خرید و فروش خواهد شد؟

قیمت آیفون ۱۴ در ایران چقدر است؟
کد خبر: 30555

به گزارش زنهار؛ شاید به جز مشخصات فنی و نوآوری‌های اپل در iPhone ۱۴ و دیگر محصولات معرفی شده در رویداد فار اوت مثل اپل واچ سری ۸ یا اولترا و SE ۲ ، قیمت این گجت‌ها برای ایرانی‌ها در اولویت اول قرار داشته باشد. گوشی‌های پرچمدار جدید و به خصوص اعضای تازه وارد سری آیفون به ایران ، همیشه نسبت به قیمت واقعی خود، چند پله بالاتر قرار می‌گیرند و به مرور زمان، به جایگاه اصلی خود بازمی‌گردند. اما به نظر می‌رسد که تمام اعضای خانواده iPhone ۱۴ قصد دارند تا با قیمت عجیب خود در کشور ما رکورد اجدادشان را حسابی جابه جا کنند و نام کشور ما را به صدر جدول‌های جهانی ببرند!

 

5741741

 

 

بازار موبایل برزیل همیشه لقب گران‌ترین خانه‌ی آیفون‌های جدید را به دوش می‌کشید اما به نظر می‌رسد که رقیبان شرقی، قصد دارند تا این لقب را از برزیل پس بگیرند. در حال حاضر گفته می‌شود که آیفون 14 پرو در نسخه 128 گیگابایت در کشور برزیل احتمالا با قیمت 1823.19 دلار به نمایندگی‌ها خواهد آمد که این قیمت قرار است در کشور ترکیه به 2193.15 دلار جهش کند. گفتنی است که قیمت آیفون 14 پرو 128 گیگابایت در کشورهایی مثل آمریکا و ژاپن ، تقریبا همان چیزی است که در سایت اپل درج شده و از عددهای 999 و 1039.46 دلار تجاوز نمی‌کند. البته اپل قصد دارد تا قیمت iPhone 14 را در آمریکا و چین ، به طور ثابت نگه دارد اما کشور ایران چطور؟

طبق گمانه زنی‌های فعالین بازار موبایل ، گفته می‌شود که قیمت آیفون ۱۴ پرو در ایران طی روزهای اولیه، به بیش از ۶۶ میلیون جهش خواهد کرد. این رقم تقریبا معادل ۲۳۰۰ دلار است و اگر همین موضوع را به دیگر اعضای سری آیفون ۱۴ تعمیم دهیم، می‌توان گفت که قیمت آیفون ۱۴ در ایران ، رکورد بازار جهانی را خواهد شکست.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار