کد خبر: 18762

دلار ۳۰ هزار تومان می‌شود؟

صبح امروز نرخ دلار در بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۶۸۰ تومان ثبت شد که نسبت به روز معاملاتی گذشته افزایش اندکی را تجربه کرد.

به گزارش زنهار؛ قیمت دلار که روز گذشته افزایش قیمت را تجربه می‌کرد، در نهایت معاملات را با قیمت ٢٨ هزار و ۶۸۰ تومان به پایان برد. این اسکناس صبح امروز، ۲۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ را با اندکی افزایش با نرخ ۲۸ هزار و ۷۰۰ تومان ثبت کرد و در ادامه معاملات نوسانات افزایشی را تجربه می‌کرد.

کانون صرافان نیز دلار را ۲۵هزار و ۵۲۶ تومان برای خرید و ۲۵هزار و ۸۱۱ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. این کانون روز معاملاتی گذشته، قیمت دلار را ۲۵ هزار و ۵۰۹ تومان برای خرید و ۲۵ هزار و ۷۸۳ تومان برای فروش اعلام کرده بود که در معاملات امروز افزایش اندکی را نشان می‌دهد.

یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۲۷۱ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۵۶۵  تومان برای فروش قیمت خورده است. آخرین قیمت روز معاملاتی گذشته یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۲۵۶ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۵۴۵ تومان برای فروش قیمت خورده بود که افزایشی در حدود ۱۵ تومان را در قیمت خرید آن نشان می‌دهد.

همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۵ هزار و ۷۰۸ تومان برای فروش و ٢۵هزار و ۴۵۲ تومان برای خرید معامله می‌شود. روز گذشته دلار در این صرافی ۲۵ هزار و ۷۰۱ تومان برای فروش و ٢۵ هزار و ۴۴۵ تومان برای خرید قیمت خورده بود که اندکی افزایش قیمت را نشان می‌دهد.

یورو نیز در این صرافی، ۲۸هزار و ۴۶۰ تومان برای فروش و ٢٨ هزار و ۱۷۷ تومان برای خرید قیمت خورده است که نسبت به قیمت آن در روز معاملاتی گذشته معادل ۲۸ هزار و ۴۹۰ برای فروش و ٢٨ هزار و ۲۰۶ برای خرید کاهش ۳۰ تومانی قیمت این اسکناس را نشان می‌دهد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار