کد خبر: 18665

افزایش چشمگیر حقوق معلمان +جزئیات

​نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس، گفت: آیین نامه اجرایی توسط دولت در ۲۵ این ماه ابلاغ خواهد شد، ابلاغ این آیین نامه باعث می‌شود در ماه آتی یعنی تا آخر خرداد رتبه بندی معلمان معلوم شود.

به گزارش زنهار؛ علیرضا منادی اظهار کرد: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گام‌های بزرگی برداشته شود و یکی از این گام‌ها قانون تحول رتبه بندی معلمان بود که در این سال ها اتفاق افتاد، فشار نمایندگان باعث شد دولت قبلی با عجله لایحه را تقدیم مجلس کند.

نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدواریم هر گامی که بر می‌داریم در راستای جلب رضایت خداوند باشد.

وی با اشاره به طرح رتبه بندی معلمان، گفت: معلمان براساس قانون رتبه بندی، جایگاه مشخصی پیدا کرده‌اند و تحولی بزرگ شروع شده است.

منادی افزود: برای اجرای این طرح، ۵۰ هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است با این لایحه یک میلیون و ۸۰۰ هزار تا پنج میلیون تومان حقوق معلمان افزایش می‌یابد.

رئیس کمیته آموزش وپرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از جمع آوری بیش از ۷۰ امضا برای بررسی اولویت دار طرح «ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش» در صحن علنی مجلس خبر داد و گفت: معلمان غیررسمی و غیردولتی آموزش و پرروش با تبدیل وضعیت به واسطه طرح مذکور و برابر ضوابط مشمول قانون رتبه بندی معلمان نیز می‎‌شوند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار