مادر باردار و کودک 6 ساله اش زنده زنده سوزانده شدند

حکم قصاص مردی که 13 سال قبل مادر بارداری را بعد از تجاوز با همدستی برادر و دوستش زنده زنده سوزانده بود، اجرا شد. در این حادثه کودک 6 ساله مقتول نیز زنده زنده سوخته بود.

مادر باردار و کودک 6 ساله اش زنده زنده سوزانده شدند
کد خبر: 62106

به گزارش زنهار، 13 سال پیش بود که زنده زنده سوختن زنی باردار به همراه پسر 6 ساله اش در میان شعله های آتش، کل مردم روستای سیه رود از توابع شهرستان جلفا را در شوک فرو برد.

نیمه های شب 3 مرد با حمله به منزل زنی 38 ساله در روستای سیه رود از توابع شهرستان جلفا، درها را قفل و کل خانه را به آتش می کشند. آتشی که امیدوار بودند لکه ننگ تجاوز خود به این زن که موجب بارداری اش شده بود را درمیان شعله های این آتش تبدیل به دود و خاکستر کنند.

جزئیات حادثه از زبان برادر مقتول

برادر مقتول (زن جوان) در گفت و گو با خبرنگار رکنا با اشاره به جزئیات این حادثه دلخراش افزود: خواهرم به دلیل فوت همسرش، به همراه پسر 6 ساله اش تنها زندگی می کرد. همیشه حواسمان به وی بود تا احساس تنهایی نکند و در این میان متوجه رفت و آمدهای بیش از اندازه نوه های خواهر شوهر خواهرم (دو مرد جوان) به منزلش شدیم؛ و بدتر از آن در پس این رفت و آمدها پی به راز وحشتناکی نیز بردیم، راز بارداری خواهرم به خاطر تجاوز همان دو مرد جوان. وقتی متوجه ماجرا شدیم، انگار کل دنیا بر سرمان آوار شد.

 صبح روز ۲۸ فروردین سال ۱۳۸۸ بود و تنها 2 روز از برملا شدن این راز وحشتناک می گذشت و نمی دانستیم باید چیکار کنیم؛ تا این که تماسی از پاسگاه روستا دریافت کردیم که خبر آتش گرفتن خانه خواهرم را دادند. سریع خود را به محل رساندیم. اما به محض رسیدن اولین صحنه ای که دیدیم، تنها خاکسترهایی بودند که روی زمین خودنمایی می کردند.

آتش سوزی از نظر کارآگاهان پلیس آگاهی حاضر در صحنه مشکوک به نظر رسید؛ بنابراین تحقیقات وسیع خود را برای روشن شدن تمام ابعاد ماجرا آغاز کرده و متوجه شدند که 3 جوان ساعت 2 نصف شب با حمله به خانه خواهرم و قفل کردن درها، کل خانه را به آتش کشیده اند.

با تحقیقات محلی و پرس و جو از همسایه ها، ردی از 3 مرد جوان زده شد؛ که دو تن از آن ها، برادر (همان نوه های خواهر دامادمان که به خانه اش رفت و آمد داشتند و نفر سوم نیز دوست این برادرها بود.

قتل به خاطر سرپوش گذاشتن برتجاوز

بعد از گذشت ۲۰ روز این 3 مرد دستگیر و پرده از راز وحشتناک برداشتند؛ آنان به جرم خود اعتراف و اقرار کردند، از ترس این که بارداری و ماجرای تجاوز لو نرود و دستشان برای همگان رو نشود، اقدام به کشتن خواهرم و پسر 6 ساله اش می کنند.

اجرای حکم قصاص

از آنجایی که به خاطر مابه التفاوت دیه، دادگاه درخواست مبلغ 8 میلیارد ریال برای اجرای حکم قصاص را داشت و پرداخت آن به دلیل تنگدستی، از عهده من و خانواده ام خارج بود؛ الان بعد از گذشت ۱۳ سال، مابه التفاوت دیه یک انسان از صندوق بیت المال پرداخت و حکم قصاص یکی از  قاتلان (یک نفر از از دو برادر) اجرا شد و برای اجرای حکم قصاص قاتل دوم نیز باید مابه التفاوت دیه یک انسان را واریز نماییم. برای قاتل سوم رضایت دادیم.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار