جنایت خونین مرد همخانه که با این زن رابطه نامشروع داشت

در جنایت خانگی خیابان پاسداران مرد میانسال با توطئه زن خائنش به قتل رسید و خیلی زود قاتلان مرد بیچاره با آثار جرمی که جا گذاشته بودند دستگیر شدند.

جنایت خونین مرد همخانه که با این زن رابطه نامشروع داشت
کد خبر: 61904

به گزارش زنهار، جنایت خونین مرد همخانه که پس از اینکه مدت زیادی در خانه یکی از اقوامش ساکن شده با زن صاحبخانه رابطه نامشروع برقرار کرده و وقتی که همسر زن خائن متوجه این رابطه می شود مرد آشنا با کمک دوستانش و با نقشه همسر خیانتکار دست به این جنایت خونین زده است.

مرد آشنا که مدت ها در خانه یکی از بستگانش زندگی می کرد وقتی فهمید مرد خانه متوجه رابطه پنهانی او با همسرش شده دست به یک جنایت خونین زد و با پای پیاده گریخت.

عقربه ها ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه ۱۱ دی ماه سال ۹۶ را نشان می داد که ماموران کلانتری ۱۰۲ پاسداران در جریان سناریوی قتل مرد ۵۰ ساله ای در منطقه شیان قرار گرفتند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس سجاد منافی آذر از شعبه سوم دادسرای امور جنایی برای افشای راز این جنایت خانگی وارد عمل شدند.

تحقیقات ابتدایی نشان از آن داشت که منصور ۵۰ ساله با ضربات چاقو از پای در آمد و در لحظات آخر نیز خودش را کشان کشان تا جلوی در خانه اش رسانده است و با توجه به آثار خون روی زمین مشخص شد که قاتل با پای برهنه از خانه فرار کرده است.

تیم جنایی در این شاخه از تحقیقات به سراغ همسر منصور رفتند که وی ادعا کرد که ساعتی قبل شوهرم مرا همراه فرزندم به خانه یکی از بستگانم برد و خودش به خانه بازگشت. این زن جوان به نام ناهید گفت: از چند روز قبل شایان یکی از دوستان شوهرم به خانه مان آمد و با ما زندگی می کرد و اطلاعی از او ندارم.

کارآگاهان در این مرحله پی بردند که شایان پس از جنایت کفش و تلفن همراه خود را در صحنه جرم جا گذاشته و ناپدید شده است.

ماموران در این مرحله به سراغ دوربین ها مداربسته در نزدیکی محل جنایت رفتند و با ۳ مرد روبرو شدند که در زمان قتل در خانه منصور حضور داشتند و پس از جنایت از خانه خارج شده اند.

کارآگاهان با توجه به مدارک و شواهدی که در صحنه جنایت به دست آورده بودند به همسر منصور نیز مشکوک شدند و بار دیگر وی را هدف بازجویی قرار دادند تا اینکه زن جوان در تناقض گویی هایش گرفتار شد و پرده از راز این جنایت برداشت.

زن جوان به ماموران گفت: شایان یکی از دوستان خانوادگی مان بود و به خانه ما رفت و آمد داشت و بیشتر اوقات با ما زندگی می کرد و در این مدت به هم علاقه مند شدیم به صورت پنهانی با هم در ارتباط بودیم تا اینکه منصور به رفتارهای من و شایان مشکوک شد که در این مرحله تصمیم به حذف شوهرم گرفتیم.

این زن که سهیلا نام دارد به بازپرس جنایی گفت: روز حادثه از منصور خواستم ،من و دختر ۷ ساله‌ام را به خانه یکی از اقوام ببرد و منصور پس از رساندنمان به خانه بازگشت و در این مرحله شایان در نبود ما وارد خانه شده بود و پس از بازگشت منصور دست به این جنایت زده است.

اعترافات عاملان جنایت خونین مرد همخانه

ردیابی های پلیسی ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان موفق شدند ۲ مرد دیگر را که در زمان جنایت در خانه منصور حضور داشتند را دستگیر کنند.

۲ مرد جوان در بازجویی های پلیسی ا دعا کردند که از مدتها قبل با شایان در پارک آشنا شدیم و از همان روز با هم در تماس بودیم تا اینکه چند روز قبل شایان از ما خواست به کمکش برویم و دامادشان را که برای خواهرش ایجاد مزاحمت می کند ادب کنیم.

متهمان گفتند که روز حادثه با شایان وارد خانه شدیم و منتظر ماندیم تا دامادشان به خانه بازگردند که در این لحظه مرد ۵۰ ساله با ورود به خانه متوجه حضور ما شد که با هم درگیر شدیم و زمانیکه قصد داشت با سر و صدا از خانه خارج شود شایان سر رسید و ضربه مرگبار را به او زد و در این مدت نمی دانستیم که مقتول داماد شایان نبوده است و اصلا قصد کشتن نداشتیم.

بنا به این گزارش، ۲ متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس قرار دارند و تجسس های فنی برای دستگیری عامل اصلی این جنایت در دستور کار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار