تعرض به دختر 19 ساله به بهانه ماساژ در آرایشگاه زنانه

پسری که با ترفندی شیطانی، دختر جوان را پس از تبلیغات ماساژدرمانی در فضای مجازی به سالن آرایشگاه زنانه کشانده و هدف آزار وحشیانه قرار داده بود، درحالی روانه زندان شد که با گذشت حدود یک هفته از این ماجرای تلخ هنوز این دختر جوان در بیمارستان بستری است و حال وخیمی دارد.

تعرض به دختر 19 ساله به بهانه ماساژ در آرایشگاه زنانه
کد خبر: 61787

به گزارش زنهار، این حادثه تاسف‌بار در یک آرایشگاه زنانه هنگامی رخ داد که دختر جوانی پس از جست‌وجو در فضای اینستاگرام با تبلیغات ماساژدرمانی در آرایشگاه زنانه روبه‌رو شد.

دختر ۱۹ ساله که در پی یافتن درمانی برای رفع چروک یا کبودی زیرچشم بود با شماره ثبت شده در آگهی تبلیغاتی تماس گرفت اما پاسخگوی آن سوی خط پسر جوانی بود که در فضای مجازی تله کثیفی پهن کرده بود تا با ترفندی شیطانی دختران جوان را به دام اندازد. طولی نکشید که پسر جوان به حضور مادرش در سالن آرایشگاه اشاره کرد و به «ع» اطمینان داد که او عمل ماساژ درمانی را در یک سالن آرایشگاه زنانه انجام می‌دهد که مادرش و همکار خانم نیز در آن مکان مشغول کار هستند!

این گزارش حاکی است پس از این مکالمه تلفنی کوتاه، قرار ماساژدرمانی گذاشته شد و دختر ۱۹ ساله روز بعد به بولوار صیاد شیرازی رفت تا سالن آرایشگاه مذکور را پیدا کند.

چند دقیقه بعد او زنگ سالن زیبایی را به صدا درآورد و داخل آرایشگاه شد. همه چیز عجیب به نظر می‌رسید. هیچ خبری از متصدیان یا مشتریان آرایشگاه نبود. فضای سکوت، موجی از دلهره و نگرانی را ایجاد کرد. دختر جوان که اضطراب و استرس وجودش را فراگرفته بود ناگهان با پسر ۲۷ ساله‌ای روبه‌رو شد که خود را «م» معرفی می‌کرد.

پسر جوان در یک لحظه در سالن زیبایی را قفل کرد و به سوی دختر ۱۹ ساله آمد. حالا دیگر دختر جوان فهمیده بود که در تله کثیف شیطانی افتاده است. از شدت ترس به خود می‌لرزید و به اطراف می‌نگریست تا راه فراری بیابد ولی دیگر دیر شده بود و فریادهایش را هم کسی نمی‌شنید. او در چنگ شیطان اینترنتی دست و پا می‌زد تا خود را از تعرض برهاند ولی جوان شیطان‌صفت رهایش نمی‌کرد تا این‌که بالاخره مورد آزار و اذیت وحشیانه قرار گرفت و با حالتی زننده راهی منزلشان شد.

او از شدت شرم نمی‌توانست چیزی به مادرش بگوید اما ناگهان بیهوش روی زمین افتاد و به حالت اغما رفت. اعضای خانواده دختر که هنوز از وقوع حادثه وحشتناک اطلاعی نداشتند سراسیمه او را به بیمارستان رساندند. حال دختر جوان هر لحظه رو به وخامت می‌گذاشت که کادر درمانی وارد عمل شدند و او را بستری کردند اما آنچه پزشکان بیان می‌کردند برای خانواده «ع» باورپذیر نبود! دختر ۱۹ ساله وضعیت وخیمی داشت و نمی‌توانست کلامی بر زبان آورد. مادر این دختر با شنیدن حادثه آزار و اذیت، گویی دنیا روی سرش ویران شد.

در پی وقوع این حادثه تاسف‌بار، ماجرا به پلیس گزارش شد و پرونده در دایره جرایم مهمه پلیس آگاهی خراسان مورد رسیدگی قرار گرفت.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار