پیش‌بینی هوای پایتخت؛ تهرانی‌ها از کی منتظر باران باشند؟

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از بعد از ظهر روز سه شنبه (۲ آبان‌ماه) با نفوذ سامانه بارشی و فعالیت متناوب آن تا روز چهارشنبه (۳ آبان‌ماه) آسمان نیمه‌ابری تا ابری، در بعضی ساعت‌ها وزش باد نسبتا شدید تا شدید و بارش پراکنده باران با احتمال رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

پیش‌بینی هوای پایتخت؛ تهرانی‌ها از کی منتظر باران باشند؟
کد خبر: 61765

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی طی امروز و فردا (۳۰ مهر و اول آبان‌ماه) آسمان استان صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد و در نواحی غربی گاهی افزایش باد پیش‌بینی می شود. با توجه به پایداری نسبی هوا طی این مدت در نواحی پرتردد شهری در بعضی ساعات افزایش نسبی آلاینده‌ها دور از انتظار نیست.

از بعد از ظهر روز سه شنبه (۲ آبان‌ماه) با نفوذ سامانه بارشی و فعالیت متناوب آن تا روز چهارشنبه (۳ آبان‌ماه) آسمان نیمه‌ابری تا ابری، در بعضی ساعت‌ها وزش باد نسبتا شدید تا شدید و بارش پراکنده باران با احتمال رگبار و رعد و برق به‌ویژه در نیمه غربی و شمالی استان و در ارتفاعات رخداد مه و بارش باران، در قله‌ها بارش برف و باران مه و گاهی کولاک پیش بینی می شود.

به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با کمینه دمای یک درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (اول آبان ماه) صاف تا کمی‌ابری، در جنوب شهر غبار صبحگاهی، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد و طی ‌سه‌شنبه ( ۲ آبان‌ماه) صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد، از بعد از ظهر افزایش باد، در شب افزایش ابر با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار