قاتل سریالی زنان که قربانیانش را آزار می‌داد به ته خط رسید/ عکس

قاتل سریالی ۱۱ زن که قربانیان را مورد آزار قرار داده و در نهایت جان‌شان را می‌گرفت، در شرایطی که در حال پسری کردن دوران محکومیتش در زندان بود به دلیل ابتلا به سرطان جان باخت.

کد خبر: 61284

به گزارش زنهار به نقل از همشهری‌آنلاین روز ۲۳ سپتامبر ۱۹۹۳، کشف جسد یک زن در اسکله بارگیری ساوت ساید شیکاگو پلیس را وارد ماجرایی مخوف کرد. در تحقیقات اولیه مشخص شد مقتول باردار بوده و کفش‌های نیز گم شده است.

پلیس با استفاده از اثر انگشت، هویت قربانی به نام را پاتریشیا دان -۳۷ ساله- که در انگلوود زندگی می کرد، شناسایی کرد.  ماموران پلیس منطقه را برای یافتن سرنخ بررسی کردند، اما هیچ ردی از عامل جنایت به دست نیامد.

4903690

دومین جنایت

در بهار سال ۱۹۹۵، در خانه‌ای متروکه در نزدیکی محل وقوع اولین جنایت جسد زن دیگری کشف شد. شرایط این جسد نیز کاملا شبیه جنازه اول بود. به شدت کتک خورده و صورتش از بین رفته و کفش نیز به پا نداشت.

این شباهت نشان می‌داد که به احتمال زیاد عامل ارتکاب هر دو جنایت یک نفر است. از سوی دیگر در پزشکی قانونی مشخص شد مقتول مورد تجاوز نیز قرار گرفته و باردار بوده است. او نیز با انجام انگشت نگاری هویتش به نام آنجلا شاتین، ۳۶ ساله- شناسایی شد.

جنایت سوم

دو سال بعد، در سال ۱۹۹۷، کلودیا رابینسون، ۴۲ ساله، در همان محله قدم می‌زد که قاتل او را به زور به ساختمان متروکه‌ای برده و به او تجاوز کرده است. او نیز به طرز وحشیانه‌ای مورد ضرب و شتم قرار گرفت. قاتل تشکی را روی بدنش انداخته و کفش‌هایش را برده بود.

در تعقیب قاتل سریالی

تحقیقات پلیس در این باره همچنین بی‌نتیجه ادامه داشت تا اینکه در ۱۳ اوت ۱۹۹۸، ماموران پلیس جسد ۲ زن دیگر را نیز کشف کردند و کمی بعد نیز ۲ جسد دیگر کشف شد تا شمار قربانیان قاتل سریالی به ۷ نفر افزایش پیدا کند.

در جریان تحقیقات، ماموران موفق شدند که مردی به نام آندره کرافورد را بعنوان مظنون شناسایی کنند. او به اتهام قاچاق مواد مخدر و تجاوز جنسی در زندان بود و شواهد نشان می‌داد هر بار که از زندان آزاد شده قتل تازه اش اتفاق افتاده است. در این شرایط بود که او سرانجام به اتهام قتل زنان دستگیر شد.

او در اعترافاتش به قتل سریالی زنان اعتراف کرد و گفت که قبل از قتل به قربانیانش تجاوز می کرد و در ادامه کفش‌های آنها را نیز سرقت کرده و می‌فروخت.

در نوامبر ۲۰۰۹، در شرایطی که بررسی ها نشان می‌داد که او در نهایت ۱۱ زن را به قتل رسانده است، دادگاه او را به حبس ابد محکوم کرد و در این مدت در حال سپری کردن دوران محکومیتش بود تا اینکه دو روز قبل این قاتل سریالی مخوف بر اثر ابتلا به سرطان کبد در زندان فوت شد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار