انهدام ۸ باند سرقت منزل در پایتخت

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام ۸ باند سرقت منزل در تهران خبر داد.

 انهدام ۸ باند سرقت منزل در پایتخت
کد خبر: 59682

به گزارش زنهار به نقل از همشهری آنلاین، سردار کارآگاه علی ولی‌پور گودرزی؛ رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: با وقوع سرقت‌های سریالی از خانه‌های شهروندان در تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان می‌داد، ۲۴ مرد جوان در قالب ۸ باند جداگانه به خانه‌های شهروندان در نقاط مختلف تهران دستبرد زده و اموال باارزش مردم را سرقت کرده‌اند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و تحقیقات شبانه‌روزی هویت ۲۴ مرد جوان را شناسایی کردند و پی بردند آنها پس از اعمال مجرمانه به‌سمت غرب کشور متواری شدند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی راهی مخفیگاه‌های متهمان شدند و آنها را طی عملیات‌های جداگانه دستگیر و به اداره پلیس آگاهی منتقل کردند.

سردار گودرزی متذکر شد: متهمان پس از انتقال به  پلیس آگاهی در همان تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت اموال باارزش از خانه شهروندان به‌ارزش میلیاردها تومان در نقاط مختلف شهر تهران اعتراف کردند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار