فیلم سیاه پسر جوان در دخمه مخوف گنده لات

پسر جوان که 5 سال قبل در دام سیاه گنده لات فراری و نوچه‌هایش گرفتار شده بود وقتی فهمید وی در بازداشت است شکایت کرد و فیلم سیاهی را به پلیس ارائه داد.

فیلم سیاه پسر جوان در دخمه مخوف گنده لات
کد خبر: 59549

به گزارش زنهار ، مرد شرور به اتهام آدم‌ربایی بازداشت شده بود که فاش شد پسری را به دخمه‌اش کشانده است و با تهیه فیلم سیاه او را با سرنوشت دردناکی مواجه کرده است.

کل کل اینستاگرامی با مرد خطرناک

رسیدگی به این پرونده از یک سال قبل به‌دنبال وقوع آدم‌ربایی در غرب تهران آغاز شد. مرد جوانی به پلیس آگاهی رفت و از گنده لاتی به نام اشکان که وی را ربوده بود شکایت کرد.

این مرد گفت: اشکان از گنده لات‌های تهران است. مدتی قبل من اشتباه کرده و در اینستاگرام و فضای مجازی با او کل کل کردم که او و نوچه‌هایش مرا ربودند تا ادب کنند. آنها پس از چند ساعت مرا رها کردند. حالا از او شاکی هستم.

بازداشت مرد آدم‌ربا

با این شکایت مأموران به ردیابی اشکان پرداختند و حدود یک ماه بعد رد وی را در غرب تهران یافتند و او را بازداشت کردند.

فیلم سیاه پسر گریان

تحقیقات درباره پرونده آدم‌ربایی اشکان آغاز شده بود که پسر 23ساله‌ای به پلیس آگاهی رفت و پرده از جنایت سیاهی که اشکان ۵ سال قبل رقم زده بود برداشت.

پدرام گفت: ۵ سال قبل وقتی که ۱۸ سال داشتم با اشکان روبه‌رو شدم. ما با هم اختلاف کوچکی داشتیم. یک شب او نوچه‌هایش را سراغم فرستاد. آنها مرا ربودند و به ساختمانی نیمه‌کاره بردند. آنجا اشکان و نوچه‌هایش به شدت مرا تحقیر کردند. سپس نوچه‌هایش دست و پایم را گرفتند و او وحشیانه مرا آزار داد. آنها حتی از جنایت سیاه فیلم گرفتند. در این ۵ سال همیشه به‌دنبال اشکان بودم اما او فراری بود. من از ترس آبرویم حتی جرأت نکردم از او شکایت کنم تا اینکه فهمیدم به تازگی به اتهام آدم‌ربایی بازداشت شده است. من حالا خواستار رسیدگی به پرونده‌ام هستم.

پسر جوان فیلم سیاهی را که اشکان و نوچه‌هایش او را آزار داده بودند به پلیس ارائه داد.

در دادگاه

در حالی که بررسی‌ها نشان می‌داد اشکان و نوچه‌هایش پسر جوان را وحشیانه کتک زده، شکنجه و آزار داده‌اند، پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

این در حالی بود که پرونده آدم‌ربایی وی همچنان در دادسرا تحت رسیدگی قرار دارد.

در جلسه رسیدگی به پرونده آزار سیاه پسر جوان، پدرام به تشریح شکایتش پرداخت و گفت: من بعد از آن شب سیاه دچار شوک بزرگی شدم. حتی در این سال‌ها نمی‌توانم از خانه بیرون یا سر کار بروم. او زندگی مرا سیاه کرد و از من فیلم گرفت. من برای او اعدام می‌خواهم.

من دیوانه کارت قرمزی‌ام

سپس متهم در جایگاه ویژه ایستاد و ادعای عجیبی را مطرح کرد.

وی گفت: من دیوانه هستم و کارت قرمز دارم. اتهام آزار پدرام را نیز قبول ندارم و اگر او فیلمی ارائه داده که ثابت می‌کند او را آزار داده‌ام، من آن زمان حال طبیعی نداشتم که دست به این کار زدم.

با این ادعا پرونده گنده لات تهرانی به پزشکی قانونی ارسال شد تا کارشناسان درباره سلامت روانی وی اظهار نظر کنند. پس از اظهار نظر کارشناسان پزشکی قانونی درباره این پرونده حکم صادر خواهد شد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار