حساب این گروه از ممددجویان کمیته امداد و بهزیستی شارژ شد

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه گفت: با توجه به افزایش بی رویه قیمت مسکن استیجاری و عدم توانایی مالی نیازمندان به جهت تهیه منزلی مناسب، با پیگیری صورت گرفته به لطف خداوند سبحان موفق به تأمین بخش عمده ای از ودیعه های مسکن این عزیزان شدیم.

حساب این گروه از ممددجویان کمیته امداد و بهزیستی شارژ شد
کد خبر: 59144

به گزارش زنهار، سجاد وطن دوست با بیان اهمیت این موضوع افزود: در 5 ماهه ابتدای سال جاری 104 میلیارد تومان اعتبار به مددجویان عزیز بابت تأمین هزینه ودیعه مسکن اختصاص داده شد که با حسن تدبیر و تلاش کارشناسان این نهاد مقدس در سریع ترین زمان ممکن به این عزیزان پرداخت شد.

 وی در ادامه بیان کرد: کارشناسان مربوطه طی بررسی لازم و تشکیل بانک اطلاعات وضعیت مسکن مددجویی با اطلاع رسانی به موقع به این عزیزان، زمینه تسهیل سازی هر چه بیشتر روند پرداخت این کمک هزینه را فراهم نموده و در قالب وام قرض الحسنه با مدت تقسیط مناسب به واجدین شرایط اعطا شد.

 وطن دوست تصریح کرد: پرداخت ودیعه یکی از خدمات این نهاد مقدس در بسته حمایتی مسکن مددجویی بوده و با لطف خدای سبحان از ابتدای سال تا کنون در بخش های زیادی از قبیل خرید، تعمیر، ساخت و سایر الزامات تهیه مسکن برای نیازمندان فعالیت های قابل تأملی صورت گرفته است.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار