حساب مددجویان کمیته امداد و بهزیستی پر پول شد

مدیرکل کمیته امداد استان البرز گفت: از ابتدای سال رقمی معادل ۵ میلیارد تومان بابت ودیعه و اجاره مسکن به صورت بلاعوض و وام به ۱۱۱۰ مددجوی دارای وضع اضطرار البرزی پرداخت شده است. به گزارش خبرگزای تسنیم از کرج، رضا البرزی با اشاره به اینکه هزینه‌های انجام‌شده در بخش مسکن مددجویی از محل اعتبارات دولتی، مراکز نیکوکاری، خیرین و وام قرض‌الحسنه بوده است گفت: از ابتدای سال تاکنون رقمی معادل 5 میلیارد تومان بابت ودیعه و اجاره مسکن به صورت بلاعوض و وام به هزار و 110 مددجوی دارای وضع اضطرار البرزی پرداخت شده است.

حساب مددجویان کمیته امداد و بهزیستی پر پول شد
کد خبر: 59015

به گزارش زنهار، وی با توجه به مشکلات حوزه مسکن و در راستای حمایت از خانواده‌های مددجوی مستأجر ادامه داد: از ابتدای سال تاکنون 1000 مورد ودیعه و اجاره مسکن بلاعوض به مبلغ 3 میلیارد تومان و 110 مورد وام ودیعه مسکن بالغ بر 2 میلیارد تومان به  خانواده‌های تحت حمایت استان پرداخت ‌شده است. 

مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه هر خانواده تحت حمایت کمیته‌ امداد که برای تأمین ودیعه مسکن مشکلی دارد می‌توانند با مراجعه به مددکار خود وام قرض‌الحسنه دریافت کند، گفت: این نهاد انجام خدمات عمرانی مختلفی ازجمله خرید و احداث مسکن برای مددجویان فاقد مسکن، تعمیر، تکمیل، بازسازی منازل، گازکشی، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و ... مددجویان تحت حمایت را در دستور کار دارد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار