حمله جوان شیطان صفت به زن تهرانی جلوی چشمان فرزندش!

زن تهرانی که به همراه فرزندش در مسیر خانه خود حرکت می کرد با حمله جوان شیطان صفت و متجاوز روبرو شد و گردنبند طلای وی مورد سرقت قرار گرفت.

حمله جوان شیطان صفت به زن تهرانی جلوی چشمان فرزندش!
کد خبر: 58668

به گزارش زنهار، مرد م تجاوز که سابقه سرقت و تجاوز دارد در اقدامی هولناک قصد داشت مقابل چشمان فرزند زن جوان به او تجاوز کند که موفق نشده و دستگیر شده است. 

حمله جوان شیطان صفت

سرهنگ عباس محمدخانی سرکلانتری دهم پلیس پیشگیری تهران به رکنا گفت: روز ۱۲ مرداد ماه امسال خبری مبنی بر سرقت به عنف در محله امامزاده حسن به ماموران کلانتری ۱۴۹ امامزاده حسن مخابره شد و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی افزود: ماموران در تحقیقات پی بردند که زن جوان همراه فرزندش برای خرید از خانه خارج می شود اما در زمان بازگشت پسر جوانی برای زن جوان ایجاد مزاحمت کرده و زمانیکه زن جوان همراه فرزندش قصد ورود به خانه را داشته از پشت به سمت آنها حمله کرده و وارد ساختمان شده و پس از کتک کاری با زن و فرزند ۴ ساله اش و آزار آنها اقدام به سرقت گردنبند طلا زن جوان کرده و پا به فرار گذاشته است.

این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات میدانی و بررسی دوربین های مداربسته موفق به سرنخ های پلیسی شدند و در ادامه تحقیقات مشخص شد که متهم با اطلاع از شناسایی شدنش اقدام به فروش خودرویش کرده تا ردی از خود به جا نگذارد این در حالی بود که ماموران کلانتری ۱۴۹ با اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم شده و در یک عملیات غافلگیرانه این سارق که سابقه تجاوز در پرونده اش دارد دستگیر شد.

ترس زن جوان از حمله جوان شیطان صفت

زن جوان که هدف این اقدام هولناک سارق شیطان صفت قرار گرفته به خبرنگار رکنا گفت: همراه فرزند ۴ ساله ام برای خرید از خانه خارج شدیم و در زمان بازگشت این پسر جوان شروع به ایجاد مزاحمت برای من کرد که من از ترس به سرعت به سمت خانه حرکت می کردم و او قدم به قدم مرا تعقیب می کرد تا اینکه در نزدیکی خانه دیگر او را ندیدم اما وقتی در خانه را باز کردم و وارد پارکینگ خانه شدم پسر جوان با هل دادن در مانع بسته شدن در شد.

وی افزود: پسر جوان من و فرزندم را زد و قصد آزار مرا داشت که شروع به جیغ و فریاد کردم و از صاحبخانه مان کمک خواستم که پسر جوان در یک لحظه اقدام به سرقت گردنبندم کرد و با سرعت پا به فرار گذاشت.

زن جوان ادامه داد: سرقت گردنبند برای من اهمیت زیادی ندارد اما ضربه روحی که به من و فرزندم زده شده قابل جبران نیست و از مقام قضایی می خواهم که این متهم به سزای اعمالش برسد تا دیگر دست به این کارها نزند.

گفتگو با مجرم متجاوز

پسر جوان که یک سابقه تجاوز در پرونده اش دارد ا دعا می کند که قصدش دزدی نبوده و تنها برای آزار به زن تهرانی نزدیک شده است.

سابقه داری؟

تهمت تجاوز به من زده بودند.

محکوم شدی؟

بله، ۲ سال قبل که پرونده تشکیل شده به شلاق محکوم شدم و حکم نیز اجرا شد.

الان به چه جرمی دستگیر شدی؟

تهمت دزدی زدند.

فیلم شما که وارد خانه شدی وجود دارد علت چیست؟

من برای دزدی نرفته بودم قصد آزار و اذیت زن جوان را داشتم.

چرا قصد این کار را داشتی؟

نمی دانم، اشتباه کردم.

چطور این کار به ذهنت رسید؟

من قصد داشتم شماره تلفنم را به او بدهم.

زن جوان همراه فرزندش بود چطور به خودت اجازه دادی این کار را انجام بدهی؟

اشتباه کردم.

حرف آخر؟

اشتباه کردم و دیگر دست به این کارها نمی زنم.

بنا بر این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس تهران قرار دارد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار