خاله دیوانه با مشروب خواهرزاده خردسالش را به کام مرگ کشاند!

تحقیقات درباره مرگ دختربچه 3 ساله نشان می دهد که خاله او برای درمان دل درد کودک به او مشروب دست ساز داده و همین تصمیم هولناک این زن، به قیمت جان دختر خردسال تمام شده است.

 خاله دیوانه با مشروب خواهرزاده خردسالش را به کام مرگ کشاند!
کد خبر: 57958

به گزارش زنهار، روز گذشته به قاضی امیر حسین علیمردان بازپرس جنایی تهران خبر رسید که دختری 3 ساله به طرز اسرار آمیزی جانش را از  دست داده است. این دخترخردسال از روز 21 مرداد ماه در بیمارستانی در پایتخت بستری بود و تحت درمان قرار داشت اما روز چهارشنبه قلبش از تپش ایستاد و پزشکان اعلام کردند که در خون این دختر الکل یافت شده و به احتمال زیاد مرگ وی به دلیل مسمومیت با مشروبات الکلی است. با این وجود بازپرس جنایی تهران دستور داد تا جسد این دختر برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شود. از سوی دیگر بررسی ها نشان داد که پدر و مادر کودک برای چند ساعت دخترشان را به خاله اش سپرده بودند.

خاله این کودک کسی بود که مشروب دست ساز به دختر خردسال داده و باعث مرگ وی شده بود. ماموران به تحقیق از این زن پرداختند که او گفت: خواهرزاده ام بی تابی می کرد و می گفت دل درد دارد. من هم تصمیم گرفتم به مقدار کم به او مشروب دست ساز بدهم تا شاید دل دردش خوب شود. خودم چند روز قبل دچار دل درد شدیدی شدم که پس از مصرف مشروب دست ساز خیلی بهتر شدم. تصورم این بود که این مشروب دست ساز برای دل درد مفید است و حال خواهرزاده ام را بهتر می کند. هرچند تا چند ساعت اول خوب بود و می گفت دل دردش بهتر شده اما وقتی پدر و مادرش به دنبالش آمدند حالش بد شد که آنها او را به بیمارستان بردند.

وی ادامه داد: وقتی شنیدم فوت شده دچار عذاب وجدان شدم چون من اصلا فکرش را نمی کردم که مشروب دست ساز جان خواهرزاده ام را می گیرد.  

اظهارات هولناک این زن موجب شد تا بازپرس جنایی برای این زن قرار قانونی صادر کند و تحقیقات تکمیلی درباره این حادثه ادامه دارد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار