التماس های خاموش 2 دختر در کلبه وحشت

دختر جوان وقتی همراه دوستش برای تفریح به زمین کشاورزی رفته بود هرگز فکر نمی کرد در کلبه وحشت 4 شیطان گرفتار ‌شود.

التماس های خاموش 2 دختر در کلبه وحشت
کد خبر: 57598

به گزارش زنهار، رسیدگی به این پرونده از از اوایل فروردین ماه امسال با شکایت دختر ۲۰ ساله ای به نام مهتاب آغاز شد . وی که با سر و وضع آشفته به پلیس آگاهی ورامین رفته بود از 4 پسر که او را آزار داده بودند شکایت کرد .

وی در تشریح شکایتش گفت:  مدتی قبل با پسر جوانی به نام کاوه در خیابان آشنا شدم او به من ابراز علاقه کرده و گفت قصد ازدواج دارد . چند بار در خیابان با او قرار ملاقات گذاشتم تا اینکه آخرین بار برای تفریح مرا به زمین کشاورزی در ورامین دعوت کرد. آن روز همراه دوستم سپیده به آنجا رفتم. ما وارد  کلبه کوچکی در زمین کشاورزی شدیم و کاوه همراه 3 نفر دیگر از دوستانش به آنجا آمد .آنها همگی مشروب خوردند و وقتی و در حالی که مست بودند  به سمت من و دوستم حمله ور شدند. آنها بدون توجه به التماس های من و سپیده ما را وحشیانه آزار دادند .سپس تهدیدمان کردند در این باره با کسی حرفی نزنیم.آنها گفتند اگر شکایت کنیم آبرویمان را می برند.

 وی  در حالی که اشک می ریخت ادامه داد :دوستم سپیده که خیلی ترسیده بود تصمیم گرفت سکوت کند .به همین خاطر به خانه شان برگشت و حرفی نزد. اما من آمده ام تا از کاوه و دوستانش شکایت کنم .

ردیابی چهار شیطان

در حالیکه پزشکی قانونی آثار ضرب و جرح روی سر و صورت دختر جوان و آزار وحشیانه وی را تایید کرده بود ،کاوه ۲۲ ساله و 3  دوستش در ورامین  ردیابی و بازداشت شدند اما جرم سیاه را گردن نگرفتند.

 نخستین جلسه تحقیق درباره جنایت سیاه 4 پسر شیطان صفت در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد .

در این جلسه که فقط مهتاب حضور داشت گفت: دوستم سپیده از ترسش به خانواده اش  حرفی نزده است به همین خاطر نمی خواهد شکایتی را مطرح کند. اما من از 4  پسر شاکی هستم. آنها هرکدام چندین مرتبه مرا آزار دادند. این موضوع تاثیر بدی در روحیه ام گذاشته و در این مدت به افسردگی مبتلا شده ام . من برای آنها درخواست اعدام دارم .

سپس کاوه که در دادگاه حاضر بود روبه روی قضات ایستاد اما اتهام تجاوز به عنف را نپذیرفت .

وی گفت: قبول دارم آن روز همراه دوستانم مشروب خوردن و مست شدم اما با میل  مهتاب با او رابطه برقرار کردم. ما او را به زور آزار ندادیم. او با میل خودش همراهمان به کلبه آمد.

در این میان مهتاب برخاست و گفت :کاوه دروغ می گوید. آنها بی توجه به التماس هایم مرا آزار دادند. حتی اگر با رضایت خودم به کلبه شیطانی رفته بودم هرگز حاضر نمی شدم 4 پسر جوان وحشیانه و برای چند بار مرا آزار دهند. پزشکی قانونی این موضوع را تایید کرده و من برای آنها درخواست اعدام دارم.

 ادامه جلسه تحقیق برای احضار ۳ متهم دیگر پرونده به روزهای آینده موکول شد.

قانون چه می گوید؟

بر اساس ماده ۸۲ قانون مجازات اسلامی، تاوان زنای به عنف، اعدام است و فرقی بین جوان و غیرجوان و محصن و غیرمحصن نیست.

تجاوز به عنف ، یکی از جرم‌های سنگین به شمار می‌آید و مجازات آن اعدام است.طبق قانون مجازات ، تجاوز به عنف برای مرد مجرد یا متاهل تفاوتی ندارد و حتی اگر شاکی خصوصی هم رضایت بدهد در اجرای حکم تاثیری نخواهد داشت.

در تعرض‌های جمعی اثبات جرم ، کار خیلی سختی نیست.در تجاوز به عنف غیرجمعی اما قربانی باید شواهد و قراین یا گواهی پزشکی قانونی را برای اثبات جرم به دادگاه ارایه کند و بی شک عدم پیگیری و شکایت نسبت به متهم یا متهمان از ترس آبرو می تواند در وقیح تر شدن مجرم و احتمال تکرار جرم از سوی وی بی تاثیر نباشد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار