تعرض گروهی به زن جوان در مقابل فرزندش!

قربانی که از قتل پسرش به شدت شوکه و وحشت زده بود در حالی که توسط مردان پلید مورد ضرب و شتم قرار گرفت به طرز وحشیانه ای تحت تجاوز و آزار جنسی قرار گرفت مرد زن جوانی را در مقابل چشمان پسر کوچکش در هند مورد تجاوز قرار دادند.

تعرض گروهی به زن جوان در مقابل فرزندش!
کد خبر: 57482

به گزارش زنهار، اطلاعات پلیس حاکی از آن است که زن جوان به همراه کودک 5 ساله اش برای کار بانکی به بیرون از خانه رفته بودند که توسط 7 مرد ربوده شدند و در حالی که زن جوان را به اجبار وادار به رابطه جنسی و تجاوز کردند پسرش را در مقابل چشمانش خفه کرده و کشتند.

قربانی که از قتل پسرش به شدت شوکه و وحشت زده بود در حالی که توسط مردان پلید مورد ضرب و شتم قرار گرفت به طرز وحشیانه ای تحت تجاوز و آزار جنسی قرار گرفت و بدن نیمه جانش در کنار جسد پسرش در یک گودال انداخته شد.

همسر زن جوان که از ناپدید شدن ناگهانی همسر و پسرش به شدت نگران بود با تماس با اداره پلیس درخواست کمک کرد و با رسیدگی پلیس در این پرونده جسد و جسم نیمه جان زن جوان در حالی که به شدت کبود و خونی بود کشف شد.

در پی وقوع این حادثه وحشتناک پلیس مرد 50 ساله ای را دستگیر کرد که اکنون تحت بازجویی قرار دارد تا همدستان دیگرش نیز شناسایی و دستگیر شود.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار