قتل دلخراش مادر با 44 ضربه چاقو توسط پسر+تصویر صحنه قتل

به گزارش زنهار؛

قتل دلخراش مادر  با 44 ضربه چاقو توسط پسر+تصویر صحنه قتل
کد خبر: 48932

جوان ۲۲ ساله‌ای که مادرش را به طرز دلخراشی به قتل رسانده بود، پس از فرار، به محل وقوع جنایت برگشت و در محله وحشت آفرید.

این جنایت وحشتناک سپیده دم روز گذشته در کوی گلشهر مشهد هنگامی رخ داد که جوان ۲۲ ساله ای به نام «عباس» از منزل مجردی خود در خیابان شهید شفیعی ۲۶ بیرون آمد و در حالی که کارد بزرگ آشپزخانه را در دست می فشرد به طرف منزل پدرش حرکت کرد.

او که تار و پود افکار پلیدش به هم ریخته بود و تصور می کرد مادر ۶۲ ساله اش بین او و دیگر فرزندان تبعیض روا می دارد، قدم هایش را تندتر کرد تا به منزل ویلایی پدرش رسید. گوشی تلفن را از جیبش بیرون آورد و در حالی که کلید تماس با شماره تلفن مادرش را فشار می داد، در حیاط را با کلید یدکی باز کرد و به داخل حیاط قدم گذاشت. در همین حال مادر نیز در آن ساعت بامداد (۵ صبح) کلید سبز رنگ پاسخ به تماس تلفنی را فشرد و چنین شنید که مادر بیرون بیا!

 
زن ۶۲ ساله که حتی به منظور آسایش فرزندش، منزل مجردی را از حدود ۶ ماه قبل و در نزدیکی محل اقامت خودشان برای او اجاره کرده بود، خواب آلود به طرف در ورودی رفت، اما ناگهان پسر ناخلف با چهره ای خشمگین، ضربات کارد را پی در پی بر پیکر مادرش فرود آورد.

مادر به داخل پذیرایی گریخت، ولی باز هم از ضربات هولناک کارد در امان نماند و درحالی خون هایش، نقش و نگارهای قالی را رنگین کرد که یکی از فرزندانش با شنیدن صدای جیغ مادر، هراسان از سوئیت طبقه بالا به پایین آمد و با مشاهده صحنه ترسناکی که هنوز ادامه داشت، وحشت زده به طبقه بالا گریخت تا از ضربات وحشتناک کارد در امان بماند!

دقایقی بعد صدای جیغ و فریاد از منزل ویلایی مذکور، اهالی محل را به انتهای کوچه شهید شفیعی ۵۶ کشاند و به این ترتیب با تماس اهالی، نیروهای انتظامی کلانتری گلشهر نیز به محل وقوع جنایت رسیدند و با حفظ صحنه جرم مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند.

طولی نکشید که با حضور قاضی دکتر صادق صفری و گروهی از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در این منزل، تحقیقات قضایی آغاز شد، اما از قاتل بی رحم خبری نبود و تنها آثار کفش های خون آلودش بر سنگ فرش ها و کاشی های منزل مسکونی خودنمایی می کرد.

هنوز دقایقی از شروع بررسی های جنایی نگذشته بود که با دستور مقام قضایی، گروهی از کارآگاهان به سرپرستی سرهنگ ولی نجفی (رئیس دایره قتل عمد آگاهی) رصدهای اطلاعاتی را برای دستگیری پسر ۲۲ ساله مقتول آغاز کردند.

این بررسی های ریزبینانه حکایت از آن داشت که مادر ۶۲ ساله از چاقوکشی و درگیری های وحشتناک پسر ۲۲ ساله اش عاصی شده بود؛ چراکه او به بهانه های تبعیض بین فرزندان، مدام به روی دیگر برادرانش که معلولیت جسمی یا ذهنی داشتند، چاقو می کشید!

ادامه تحقیقات نامحسوس نشان داد که مادر (مقتول) برای پیشگیری از وقوع نزاع های جبران ناپذیر، منزل مجردی را پنهانی برای پسر ۲۲ ساله اش اجاره کرده بود تا در آسایش زندگی کند!

با به دست آمدن این سرنخ، بی درنگ کارآگاهان به سوی منزل مجردی وی رفتند، ولی متهم به قتل در آن جا نبود. ساعتی بعد جسد زن مذکور برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و مشخص شد که او با ۴۴ ضربه هولناک کارد به قتل رسیده است.

از سوی دیگر گروهی از کارآگاهان با راهنمایی های قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، شناسایی مخفیگاه قاتل فراری را با استفاده از فناوری های نوین پلیسی در دستور کار قرار دادند و به ردزنی او در مکان های مختلف پرداختند تا این که چند ساعت بعد خبری از حضور قاتل در صحنه جرم، کارآگاهان را به تکاپو انداخت.

 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار