تنبیه باورنکردنی دختر 5 ساله توسط مادر عوضی‌اش + عکس

تنبیه بچه ؛ مادر سنگدل دختر ۵ ساله‌اش را ۳ساعت در وان پر از یخ گذاشت.

تنبیه باورنکردنی دختر 5 ساله توسط مادر عوضی‌اش + عکس
کد خبر: 40945

به گزارش زنهار؛ یک مادر و پدر برای اینکه کودک خود را تنبیه کنند، او را چند ساعت در وان مملو از یخ قرار دادند.

دادگاهی در انگلیس زن و مردی که کودک خود را به مدت چند ساعت با قرار دادن در وان پر از یخ شکنجه کرده بودند به اتهام رفتار نادرست زندانی کرد آنها تنبیه بچه را اینگونه اجرا کردند.

دادگاه این زوج را به ارتکاب جنایت شکنجه علیه دختر ۵ ساله محکوم کرد. جورجیا نیومن ۲۹ ساله و مادر این کودک، به ۳ سال و ۶ ماه حبس محکوم شد. جردن کیلکنی ۲۹ ساله و همسر این زن نیز به تحمل ۳ سال و ۴ ماه زندان محکوم شد.

شنیده‌های این پرونده نشان می‌دهد که این زوج برای تنبیه بچه دختر خود را به مدت ۳ ساعت در وان یخ رها کرده تا اینکه یخ زده و بیهوش شد و در آستانه مرگ قرار گرفت.

پس از آن، این زن و شوهر سعی کردند کودک را با استفاده از پتو گرم کنند و به مدت ۳۰ تا ۴۵ دقیقه دیر با اورژانس تماس گرفتند. هنگامی که امدادگران به خانه این زوج در شهر لیدز رسیدند، متوجه شدند که در حالی که کف از دهان دخترک خارج می‌شود، او بیهوش شده و سیانوز در بدن او وجود دارد.

با این حال تنبیه بچه به اینجا رسید که ، او پس از انتقال به بیمارستان و عملیات احیا، سلامت خود را بازیافته و برای مراقبت به مهد کودک سپرده شد. پس از دستگیری این زوج، مادر مدعی شده بود که کودک او لیز خورده و سرش را به زمین کوبیده است.

 

عکس پدر و مادر سنگدل

در حالی که شوهرش ادعا می‌کرد که نمی‌داند چرا فرزند همسرش سرما خورده است، اگرچه تحقیقات نشان داد که او پیش از این کار در گوگل سرچ کرده است که اگر کودک را ۴۵ دقیقه در حمام سرد قرار دهند، چه اتفاقی می‌افتد.

این دختر همچنین پس از بهبودی به پلیس گفت که این ناپدری او بود که او را به دستور مادرش در وان یخ گذاشت. سپس این زوج در تحقیقات انجام شده اعتراف کردند که به عنوان تنبیه رفتار نامناسب، از زور استفاده کرده اند و مدعی شدند پس از آن قصد داشته اند کودک را از وان خارج کنند، اما او نپذیرفته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار