عذرخواهی عضو شورای شهر از مردم بابت حواشی ناشی از استخدام‌ها

عضو شورای شهر تهران ضمن عذرخواهی از مردم گفت: شهردار نمی‌تواند خارج از مجموعه کسی را وارد شهرداری کرده و همزمان او را به عنوان مدیرعامل استخدام کند.

عذرخواهی عضو شورای شهر از مردم بابت حواشی ناشی از استخدام‌ها
کد خبر: 40831

به گزارش زنهار؛ همزمان با صد و بیست و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، نامه فرماندار تهران در خصوص موارد مورد اعتراض هیأت تطبیق به مصوبه " اساسنامه سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران" بررسی شد.

مهدی اقراریان عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران ضمن عذرخواهی به دلیل حواشی ایجاد شده پیرامون شورا در روزهای اخیر اظهار کرد: بندی که در اساسنامه آوردیم به هیچ وجه مخالف بند ۲۰ نیست؛ در بند ۲۰ اشاره شده و به صراحت اعلام شده که اگر در بین پرسنل کسی نبود شهرداری می‌تواند مأمور بیاورد.

وی افزود: ما اعلام کرده‌ایم که اگر قرار است از پرسنل شهرداری استفاده شود، باید حداقل سه سال سابقه داشته باشد و شهردار نمی‌تواند از خارج از مجموعه کسی را وارد کرده و همزمان او را به عنوان مدیرعامل استخدام کند.

در این جلسه بر اساس پیشنهاد اقراریان مقرر شد انتخاب مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با سه سال سابقه فعالیت در شهرداری و با توجه به ماده ۲۰ قانون استخدامی انجام شود.

علیرضا زاکانی شهردار تهران در جریان بررسی این دستور جلسه گفت: اگر امروز در شهرداری انسان لایقی با یک سال سابقه باشد نمی‌توانیم منتصب کنیم و این ظلم به شهرداری است. گفته می‌شود اگر این فرد قابل و متخصص باشد و وارد شهرداری شود و بیرون از مجموعه اقدامات بزرگی انجام داده باشد، نمی‌تواند مدیرعامل سازمان باشد.

با توجه به حواشی ایجاد شده در خصوص فیش حقوقی مسئول دفتر نرگس معدنی‌پور مسئول دفتر این عضو شورای اسلامی شهر تهران استعفای خود را تقدیم شورای اسلامی شهر تهران کرد.

اخبار رسیده از دفتر نرگس معدنی‌پور عضو شورای اسلامی شهر تهران حکایت از استعفای فاطمه منصورلی از سمت خود دارد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار