تجاوز وحشیانه به دختر جوان جلوی چشم دوست پسرش+عکس مثبت18

دختر وپسر جوانی که برای پیاده روی به حاشیه رودخانه پرآب رفته بودند، مورد حمله سه مرد قرار گرفته و پس از تجاوز به قتل رسیدند.

تجاوز وحشیانه به دختر جوان جلوی چشم دوست پسرش+عکس مثبت18
کد خبر: 40728

به گزارش زنهار؛ حسام العشماوی، رئیس پلیس بولاق ابوالعلا، در تایید این خبر تشریح کرد: براساس اطلاعات بدست آمده سه کارگر پس از اینکه پسر و دختر جوان را دام انداختند وبه دختر تجاوز کردند، سپس آن هارا به قتلرساندند و به داخل رود نیل انداختند.

تجاوز

 

بلافاصله پس ازاین حادثه یک تیم تحقیقاتی توسط سرتیپ عطا، رئیس کاراگاهان شمال برای دستگیری مجرمان و پیگیری این پرونده تشکیل شد.

طبق تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که دختر وپسر جوان برای پیاده روی به ساحل رودخانه نیل رفته بودند و در مسیر پیاده روی سه کارگر مقابل ساختمان متروکه ای برای آن ها مزاحمت ایجاد می کنند، سپس پسر جوان با دو نفر از کارگران درگیری لفظی می کند اما به ناگهان نفر سوم از پشت به پسرجوان چاقو می زنند، سپس نوبت به دختر جوان می رسد، آن سه پس از اینکه به دختر تجاوز می کنند او را می کشند و جسد او و پسر جوان را به داخل رود نیل انداختند.

رئیس پلیس فورا دستور به بررسی تمام گزارشات برای شناسایی مشخصات آن سه نفر داد. البته جسد دختر و پسر هنوز از رودخانه استخراج نشده است. در نهایت متهمان دستگیر و پس از اعتراف به جنایت به دادستان ارجاع داده می شوند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار