این زن با لحاف روتختی‌اش ازدواج کرد

این زن 49 ساله از تنهایی زیاد و بی خواستگاری با لحاف روتختی اش ازدواج کرده که تعجب همگان را به همراه داشته.

این زن با لحاف روتختی‌اش ازدواج کرد
کد خبر: 40612

به گزارش زنهار؛ این زن 49 ساله از تنهایی زیاد و بی خواستگاری با لحاف روتختی اش ازدواج کرده که تعجب همگان را به همراه داشته.

 
 

ازدواج نامتعارف در جهان همیشه خبر ساز بوده است. پاسکال سلیک یک زن چهل و نه ساله است که علاقه زیادی به لحاف روتختی اش دارد . او قصد دارد با روتختی خود ازدواج کند. این زن ۴۹ از مسئول برنامه ریزی مراسم ازدواجش خواسته همه چیز را به صورت خاص و ویژه طراحی کند. این زن اعلام کرده که در کنار لحافش احساس آرامش می کند و می خواهد این حس آرامش تا ابد با او باقی بماند.

 

 

مدتی است پدیده نامتعارف ازدواج‌های غیرمعمول با اشیاء در جوامع غربی رواج یافته که به تازگی با جدیدترین نمونه آن مواجه شدیم. پاسکال سلیک زنی ۴۹ ساله اهل انگلیس با ازدواجی عجیب در رسانه‌ها جنجال به پا کرد.

 

ازدواج نامتعارف

ازدواج نامتعارف با لحاف

بنا بر اعلام اسپوتنیک این زن ضمن انتشار تصاویری از خود به همراه پتویش گفت: «علاقه‌ام به پتوی خود تا اندازه‌ای است که تصمیم به ازدواج با آن گرفته‌ام. بنابراین از شما تقاضا دارم، در مراسم عروسی ما شرکت کنید و شاهد رسیدن من به ماندگارترین و آرام‌بخش‌ترین شریک زندگی باشید.»

ازدواج نامتعارف و عجیب یک زن با لحاف روتختی اش

گفتنی است؛ نمونه‌هایی از ازدواج‌های این چنینی به تازگی در پایگاه‌های خبری بسیار دیده شده که به عنوان مثال می‌توان به پیوند «نورول موهاجین» دختر آمریکایی با بازی ویدئویی “تتریس”، آکیهیکو کندو اهل ژاپن با عروسک شخصیت انیمیشنی هاتسون میکو و تیفانی وونگ استرالیایی با مدرک تحصیلی‌اش اشاره کرد.

 

ازدواج نامتعارف

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار