دوشنبه ادارات و مدارس کدام استان‌ها تعطیل است؟

با تداوم بارش برف و سردی هوا مدارس و ادارت برخی استان ها در روز دوشنبه تعطیل شد.

دوشنبه ادارات و مدارس کدام استان‌ها تعطیل است؟
کد خبر: 40606

به گزارش زنهار؛ ادامه بارش برف در تعدادی از استان‌های کشور موجب برودت هوا و افت فشار گاز در این استان‌ها شده است. در حالی که ادارات و مدارس برخی استان ها در دو روز ابتدایی هفته تعطیل شدند  بر اساس تصمیم استانداری ها، برای صرفه جویی در مصرف گاز تعطیلی برخی ادارات و سازمان، بانک‌ها و مدارس در نقاطی از کشور ادامه دارد .

ادارات، دانشگاه‌ها و مدارس برخی استان‌های کشور فردا دوشنبه ۲۶ دی ماه تعطیل یا غیرحضوری شدند.

مدارس و دانشگاههای گیلان تا چهارشنبه غیرحضوری وساعات کاری ادارات محدود است

قرارگاه مدیریت جهادی گاز گیلان اعلام کرد تا پایان هفته جاری ادارات با ساعت کاری محدودتر به فعالیت خود ادامه می دهند و فعالیت آموزشی مدارس و مراکز آموزش عالی و دانشگاه های استان نیز به صورت غیرحضوری است.

ساعت کاری ادارات تا روز چهارشنبه ۲۸ دی ماه ساعت ۸:۳۰ دقیقه و پایان آن ۱۲:۳۰ دقیقه خواهد بود و فعالیت های آموزشی غیرحضوری است و فقط امتحانات دانشگاه‌ها و پایه دوازدهم مدارس در مدت زمان و مکان محدود برگزار می‌شود.

غیرحضوری شدن مدارس خراسان جنوبی تا پایان هفته

 مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از غیر حضوری شدن تمامی فعالیت‌های آموزشی، پرورشی و تربیتی مدارس استان از فردا دوشنبه ۲۶ دی ماه جاری تا پایان هفته خبر داد.

سید علیرضا موسوی نژاد، امروز یکشنبه ۲۵ دی در نشست شورای معاونان این اداره کل اظهار کرد: برای حفط سلامتی دانش آموزان بر اثر برودت هوا و صرفه جویی در مصرف حامل‌های انرژی به منظور برخورداری تمامی مردم از نعمت گاز، تمامی خدمات آموزشی و پرورشی مدارس، مراکز پیش دبستانی و کودکستان‌های استان از فردا دوشنبه ۲۶ دی تا پایان هفته جاری به صورت غیرحضوری و از طریق شبکه شاد ارائه می‌شود.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار