تجاوز به گلناز جلوی چشم دخترش+عکس منشوری

زن جوان تهرانی که کارگر یک رستوران بود،از آزار و اذیت صاحب رستوران و ضرب و شتم او آن هم مقابل چشمان فرزندش پرده برداشت.متهم در دادگاه کیفری در برابر اتهام از خود دفاع کرد.

تجاوز به گلناز جلوی چشم دخترش+عکس منشوری
کد خبر: 40506

به گزارش زنهار؛ اول فروردین ماه امسال درست زمانی که چند ساعت از تحویل سال نو می گذشت، زن جوانی به نام گلناز به همراه دختر پنج ساله خود با چشم اشکبار به کلانتری خانی آباد رفت و از صاحب کار خود به اتهام تجاوز و ضرب و شتم شکایت کرد.

رسیدگی به این پرونده در جریان قضایی قرار گرفت و صاحب رستوران با شکایت زن جوان بازداشت شد.متهم هفته گذشته برای دفاع در برابر اتهام وارد شده به شعبه یازدهم دادگاه کیفری رفت.

تجاوز

بهروز جلوی چشمان دخترم من را آزار داد

گلناز در طرح شکایت خود گفت:«مدتی بود که در رستوران جوانی به نام بهروز مشغول کار بودم.این اواخر از او خواسته بودم من را بیمه کند اما او امروز و فردا می کرد.سر همین موضوع با او مشکل پیدا کردم و شب عید هم در حساب کتاب آخر مشکل پیدا کردیم.»

گلناز در ادامه گفت:«در روزهای پایانی سال چند بار سراغ بهروز رفتم و با او در مورد مشکلم صحبت کردم که فایده نداشت.تا اینکه روز اول عید زمانی که کم کم رستوران در حال تعطیل شدن بود و دیگر کسی در رستوران نبود،باز به آنجا رفتم که با بهروز حرف بزنم.دختر 5 ساله ام هم همراه بود.بهروز با برخورد خیلی اهانت آمیز شروع کرد به فحاشی و الفاظ رکیک به من نسبت داد.بعد هم جلوی چشم دخترم من را کتک زد. دخترم از دیدن این صحنه ها به حدی آشفته شد که حال روحی او کاملا به هم ریخته است. اما ماجرا به همین جا ختم نشد. بهروز من و دخترم را در رستوران حبس کرد و چند ساعت بعد من را مورد تجاوز جنسی قرار داد.»

گلناز در ادامه صحبت هایش گفت:«فساد اخلاقی بهروز قبلا هم به من ثابت شده بود.یک بار وقتی به شدت مشغول کار بودم او از داخل فایل من کلید خانه مان را از کیفم برداشته بود و سر ظهر با یک خانم به خانه من رفته بود که من از این جریان بی خبر بودم و بعدا از طریق همسایه ها متوجه ماجرا شدم.»

اتهام تجاوز جنسی را قبول ندارم

بهروز که از مدتی قبل بازداشت است در مقابل قضات شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران در جریان تحقیقات تکمیلی پرونده گفت:«من اتهام تجاوز جنسی را قبول ندارم.گلناز مدتی بود که به بهانه های مختلف در رستوران من آبروریزی راه می انداخت و برای همین با او درگیر شدم اما تجاوز به گلناز حقیقت ندارد.»

رسیدگی به این پرونده تا روشن شدن ابعاد پنهان ماجرا در جریان قضایی قرار دارد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار