تجاوز شوکه‌کننده به زن شوهردار جلوی چشم شوهرش+عکس منشوری

پسر جوانی که با همدستی یکی از دوستان و دایی اش دختر جوانی را مقابل چشم های نامزدش مورد آزار و اذیت قرار داده بود، دستگیر شد.

تجاوز شوکه‌کننده به زن شوهردار جلوی چشم شوهرش+عکس منشوری
کد خبر: 40460

به گزارش زنهار؛ پسر جوانی که با همدستی یکی از دوستان و دایی اش دختر جوانی را مقابل چشم های نامزدش مورد آزار و اذیت قرار داده بود، دستگیر شد.

تجاوز

 این حادثه عصر روز دوشنبه ٢٢ خردادماه در آبادان اتفاق افتاد. دختر جوانی همراه با پدر و مادرش به اداره پلیس رفت و از این سه پسر جوان شکایت کرد. ماموران دریافتند این دختر در خانه مادربزرگش مشغول درس خواندن بوده و در حالی که همسرش نیز حضور داشته، از طرف این سه مرد مورد حمله و تعرض قرار گرفته است. این ٣ مرد خشن بعد از اجرای نقشه شان در برابر چشمان نامزد این دختر جوان اقدام به سرقت وسایل با ارزش داخل خانه نیز کردند. به این ترتیب بازپرس محسن پورعسکر دستور ویژه برای دستگیری عاملان این اقدام شیطانی را برای ماموران پلیس آگاهی آبادان صادر کرد.

کارآگاهان بعد از تحقیقات گسترده پی بردند که یکی از متهم ها مهدی ٢١ ساله نام دارد و مردم آبادان او را به خاطر خلاف هایش می شناسند. جست وجوها برای دستگیری مهدی آغاز شد تا اینکه او روز ٢٧ خردادماه وقتی که قصد داشت در نزدیکی بلوار ولایت آبادان دست به کیف قاپی بزند از سوی ماموران دستگیر شد.

مهدی ابتدا خود را بی گناه دانست اما وقتی در برابر دختر جوان و نامزدش قرار گرفت به ناچار اعتراف کرد. او در مقابل بازپرس پورعسکر در شعبه سوم دادسرای آبادان گفت: آن شب همراه با دایی ام در خانه اش مشغول استراحت بودم که سراغم آمد و از دختر جوانی صحبت کرد که در همسایگی خانه او زندگی می کرد. از حرف های ابوذر شنیدم که پدر و مادر دختر در شهر دیگری زندگی می کنند و او به خاطر اینکه از مادربزرگ بیمارش که تحت مراقبت است، نگهداری کند به آبادان آمده و آنجا مانده است. ابوذر گفت که این دختر ١٧ ساله معمولا در خانه تنهاست اما بعضی وقت ها پسر جوانی سوار بر خودروی پراید مقابل در خانه شان توقف می کند و به خانه دختر نوجوان می رود.» مهدی در ادامه حرف هایش گفت: «آن شب زن دایی و پسردایی ام خوابیده بودند اما ابوذر دست بردار نبود و تا ساعت ٥ صبح اصرار می کرد که نقشه اش را عملی کنیم. او از یکی از دوستانش نیز خواست تا به ما ملحق شود و سه نفری به خانه دختر رفتیم. کمی بعد متوجه شدیم که نامزد دختر در خانه است اما ابوذر دست بر نداشت و به ما گفت که باید به کارمان ادامه بدهیم. سه نفری چاقو به دست از دیوار خانه بالا رفتیم و پسر جوان را هدف کتک کاری قرار دادیم و بعد سراغ دختر ١٧ ساله که مشغول درس خواندن بود رفتیم. در حالی که پسر جوان می خواست دست از سرشان برداریم، متوجه شدیم که او نامزد رسمی دختر نوجوان است. اما از کارمان دست نکشیدیم و بعد از آزار و اذیت دختر تمام وسایل با ارزش داخل خانه را سرقت کردیم. ما فکر می کردیم دختر نوجوان و نامزدش از ترس آبرویشان ماجرا را به پلیس گزارش نمی دهند اما چند روز بعد متوجه شکایت آنها شدیم و تصمیم گرفتیم که فرار کنیم.» نامزد دختر نوجوان نیز به بازپرس پرونده گفت: «همسرم در خانه تنها بود که برای سرکشی به دیدنش رفتم و پس از چند ساعت به خانه مان برگشتم که در میان راه متوجه شدم ریموت در خانه پدرم را در خانه همسرم جا گذاشته ام به خاطر همین دوباره به آنجا برگشتم و می خواستم شب را آنجا بمانم. هنوز چند لحظه از ورودم به خانه نگذشته بود که این جوان همراه دو مرد دیگر وارد خانه شدند و با تهدید چاقو و قمه من را زخمی و نامزدم را مورد تعرض قرار دادند.»

در ادامه، نسرین که شرایط روحی سختی را می گذراند در حالی که اشک می ریخت به بازپرس پورعسکر گفت: «شب حادثه من در حال درس خواندن بودم که ٣ مرد با تهدید چاقو وارد خانه مان شدند و پس از کتک کاری مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و سپس وسایل با ارزش خانه مان را به سرقت بردند.» در این مرحله، بازپرس پرونده دستور داد تا متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی قرار گیرد و تجسس ها برای دستگیری دیگر همدستان متهم نیز آغاز شد. کارآگاهان در ادامه با توجه به اطلاعاتی که به دست آورده بودند، توانستند مخفیگاه یکی دیگر از متهمان پرونده که محمد نام دارد را شناسایی کنند. او ساعت ٦ صبح روز پنجشنبه در حالی که سرگرم مصرف مواد در مخفیگاهش بود در منطقه ایستگاه ١٠ قدس آبادان دستگیر شد. تحقیقات فنی برای دستگیری طراح و متهم اصلی این پرونده که ابوذر نام دارد در دستور کار ماموران پلیس آگاهی آبادان است.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار