دختری که رو پدرش اسید ریخت +علت

ساعت‌۱۱ صبح روز دوشنبه نوزدهم‌آبان سال ۹۹ مأموران کلانتری‌۱۴۵ ونک تلفنی به بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران مرگ مشکوک مرد میانسالی را در بیمارستان شهید مطهری اطلاع دادند.

دختری که رو پدرش اسید ریخت +علت
کد خبر: 40372

به گزارش زنهار؛  ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه نوزدهم آبان سال ۹۹ مأموران کلانتری ۱۴۵ ونک تلفنی به بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران مرگ مشکوک مرد میانسالی را در بیمارستان شهید مطهری اطلاع دادند.

مأموران پلیس اعلام کردند مرد ۵۰ ساله ای به نام حمید بر اثر شدت سوختگی با مایع اسیدی در بیمارستان فوت کرده است. تحقیقات نشان داد حمید عصر روز یک شنبه از بیمارستانی در شهرستان ورامین برای درمان به تهران منتقل شده است، اما تلاش پزشکان نتیجه نداده و مرد میانسال بر اثر سوختگی مایع اسیدی به کام مرگ رفته است.

برادر مقتول که در بیمارستان حضور داشت، درباره ماجرای اسیدپاشی روی بدن برادرش گفت: «برادرم همراه همسر و پسر معلولش و دختر ۱۷ ساله اش به نام سحر در شهرستان ورامین زندگی می کرد. او زندگی خوبی داشت، اما از چند سال قبل که دخترش مشکل اعصاب و روان پیدا کرد، زندگی اش کمی با مشکل روبه رو شد و گاهی هم با دخترش درگیر می شد. همسر برادرم می گفت که دخترش بی حوصله است و همیشه با پدرش درگیر می شود، اما ما فکر نمی کردیم که او روزی روی بدن پدرش مایع اسیدی بپاشد و او را به قتل برساند.»

او ادامه داد: «عصر روز یک شنبه همسر برادرم در حالی که گریه می کرد با من تماس گرفت و گفت برادرم دچار سوختگی شده است و بیمارستان ورامین او را جواب کرده و باید برای ادامه درمان به بیمارستان شهید مطهری منتقل کنیم. در حالی که شوکه شده بودم خودم را به بیمارستان رساندم و برادرم را به تهران منتقل کردیم. همسر برادرم به من گفت که حمید همیشه با سحر مشکل داشت و با هم مشاجره لفظی می کردند تا اینکه عصر همان روز دوباره آن ها با هم مشاجره لفظی کردند که ناگهان سحر مایع داخل لوله بازکنی که از قبل برای باز کردن لوله ها خریده بودیم، برداشت و روی بدن پدرش پاشید.» با طرح شکایت مرد جوان درباره مرگ برادرش، پرونده به دستور قاضی مصطفی واحدی برای تحقیق درباره علت حادثه و مشخص شدن عامل اسید پاشی و روشن شدن زوایای پنهان حادثه به محل وقوع حادثه در شهرستان و رامین فرستاده شد. تحقیقات از سوی مأموران شهرستان ورامین با دستور قضایی درباره این حادثه ادامه دارد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار