برای افزایش ازدواج باید از روش‌های جذاب استفاده کنیم

غلامرضا منتظری گفت: نیاز است تیمی متشکل از جامعه شناسان و روانشناسان روی برنامه «همدم» کار کنند و نظر دهند اگر به این نتیجه رسیدند که کارآمد نیست درباره آن تجدیدنظر صورت گیرد و اگر دیدند نواقصی دارد، آن را رفع کنند.

برای افزایش ازدواج باید از روش‌های جذاب استفاده کنیم
کد خبر: 40327

به گزارش زنهار؛ غلامرضا منتظری، نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاثیر اپلیکیشن همدم بر افزایش ازدواج در کشور گفت: برای افزایش روحیه ازدواج در جامعه و افزایش انگیزه نسل جوان به ازدواج باید از روش‌های موثر و جذاب استفاده کنیم. به نظرم شیوه اپلیکیشن همدم خوب است اما نیازمند ارزیابی در عمل است.

او در پیشنهادی عنوان کرد: بنده اطلاع دقیقی از نتیجه ارزیابی این برنامه ندارم هر چند به صورت پراکنده نظرات مردم را شنیدم؛ عده‌ای راضی بودند و برخی نیز گفتند اشکالاتی وجود دارد بنابراین نیاز است تیمی متشکل از جامعه شناسان و روانشناسان روی این برنامه کار کنند و نظر دهند اگر به این نتیجه رسیدند که کارآمد نیست درباره آن تجدیدنظر صورت گیرد و اگر دیدند نواقصی دارد، آن را رفع کنند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شیوه‌های سنتی در ازدواج دیگر جوابگو نیست، تصریح کرد: نظر بنده این است که ما نباید صورت مسئله را پاک کنیم، اگر اشکالاتی وجود دارد باید برطرف شود چرا که امروزه شیوه‌های سنتی در شکل گیری ازدواج و تشکیل خانواده به تنهایی کافی نیست و در عصر ارتباطات و رسانه باید از این نوع برنامه‌ها نیز استفاده شود. بنده اصل کار را قبول دارم منوط بر اینکه نواقص پیش رو را برطرف کند برخورد سلبی نکنیم حذف نکنیم./منیبان

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار