جسد زن بیچاره در کمد خانه‌اش پیدا شد

پلیس پایتخت در جست‌وجوی مردی است که ممکن است یک زن را به طرز هولناکی به قتل رسانده باشد.

جسد زن بیچاره در کمد خانه‌اش پیدا شد
کد خبر: 36190

به گزارش زنهار؛ تحقیقات در این پرونده از ساعت ۲۳ شامگاه دوم دی ماه پارسال شروع شد؛ آن روز به تیم جنایی خبر رسید که زنی ٧٠ ساله در خانه اش به قتل رسیده است. محل جنایت خیابانی در شمال غرب تهران بود. تیم جنایی پس از حضور در محل متوجه شد که زن ٧٠ ساله ای بر اثر خفگی به قتل رسیده است. نخستین فردی که با جسد مواجه شده و پلیس را خبر کرده بود دختر مقتول بود. او در تحقیقات گفت: آخرین بار ۲شب قبل با مادرم صحبت کردم. او گفت قصد دارد به خانه دوستانش برود و پس از آن دیگر خبری از او نداشتم. امروز صبح هرچه به تلفن او زنگ زدم جواب نداد. من که نگران شده بودم راهی خانه وی شدم تا از او خبری بگیرم اما هر چه زنگ در را زدم، جوابی نشنیدم. وی ادامه داد: سرایدار ساختمان مدت ها بود کارهای نظافت خانه مادرم را هم انجام می داد به همین دلیل یکراست به اتاق سرایداری رفتم، اما اثری از وی نبود. همسرش می گفت که مرد سرایدار چند روزی است ناپدید شده و هیچ کس از او خبری ندارد. آن روز با کلید یدکی که داشتم وارد خانه مادرم شدم و به جست وجو در داخل خانه پرداختم. ناگهان داخل کمد دیواری با جسد دست و پا بسته مادرم مواجه شدم و وحشت زده همسایه ها را خبر کردم.

در ادامه تحقیقات، جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد. مأموران با انجام بررسی های بیشتر متوجه شدند که تمام طلا وجواهرات مقتول به سرقت رفته است. با بررسی های بیشتر، مدارک و شواهدی به دست آمدکه نشان می داد مرد سرایدار عامل این جنایت است و تحقیقات برای بازداشت او آغاز شد.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی تهران با بیان این خبر گفت: همه شواهد از این حکایت داشت که مرد سرایدار پس از قتل زن تنها و سرقت طلا و جواهرات او، فراری شده است. از آنجا که هیچ رد و سرنخی از متهم در دست نیست.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار