عاقبت هولناک مادرزن کشی

متهم ۱۳ سال بعد از قتل مادرزنش در حالی که به قصاص محکوم شده بود، در زندان جان باخت.

عاقبت هولناک مادرزن کشی
کد خبر: 36033

به گزارش زنهار؛ مردی که به خاطر درگیری با همسرش، مادرزنش را به قتل رسانده بود در زندان جان سپرد و پرونده او یک بار دیگر در دادگاه کیفری استان تهران مطرح شد.

متهم ۱۳ سال قبل در جوانی در جریان یک جدال خانوادگی مادرزنش را با چاقو زد و کشت. حالا او در زندان جان باخته است و اولیای دم از دادگاه درخواست دیه از بیت‌المال کرده‌اند.

قتل مادرزن

۱۳ سال قبل ماموران پلیس متوجه شدند درگیری و جدال خونینی در جنوب تهران به راه افتاده است. وقتی پلیس به محل رسید مشخص شد زنی میانسال در این نزاع مجروح شده و در بیمارستان جانش را از دست داده است.

با مرگ این زن ماموران به ردیابی داماد خشن به نام محمود پرداختند و او را که متواری شده بود شناسایی و دستگیر کردند.

محمود به جنایت خانوادگی اعتراف کرد و گفت: من و همسرم چهار سال پیش با هم ازدواج کردیم؛ اما از همان ابتدای زندگی، پدر و مادر همسرم در زندگی ما دخالت می‌کردند. تلاش کردم تا آنها وارد حریم خصوصی‌مان نشوند اما ممکن نبود. آنها در کوچک‌ترین مساله زندگی من دخالت و مدام مرا اذیت می‌کردند. اگر ما را راحت می‌گذاشتند من و همسرم می‌توانستیم با هم زندگی خوبی داشته باشیم. به همین دلیل من همیشه آنها را عامل اصلی درگیری‌هایم با همسرم می‌دانستم.

او ادامه داد: آخرین بار به خانه آنها رفته بودیم که دوباره مادرزنم در رابطه من و همسرم  دخالت کرد و با او درگیری لفظی پیدا کردم. همان موقع پدرزنم هم وارد دعوا شد و به هواخواهی از همسرش با من درگیر شد. من که کنترل اعصابم را از دست داده بودم با چاقویی که همراه داشتم به مادرزنم حمله کردم و چند ضربه به او زدم؛ اما قصد نداشتم او را به قتل برسانم.

به دنبال اعتراف‌های داماد خشن برای او کیفرخواست صادر و پرونده‌اش به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و محمود از خود دفاع کرد.

در آن جلسه اولیای دم درخواست قصاص را مطرح کردند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار