جزئیات ماجرای آتش زدن صندلی مترو

فردی که با آتش زدن صندلی یکی از صندلی های متروی ایستگاه صادقیه قصد به آتش کشیدن واگن مترو را داشت، توسط پلیس مترو دستگیر شد.

جزئیات ماجرای آتش زدن صندلی مترو
کد خبر: 35854

به گزارش زنهار؛ فرد دستگیر شده با اظهار پشیمانی از اقدام خود اظهار داشته، تحت تأثیر القائات و جوسازی رسانه‌های معاند، در‌ایستگاه پایانی مترو و بعد از پیاده شدن همه مسافران اقدام به آتش زدن صندلی مترو کرده و سریعاً پیاده شده است.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، با توجه به التهابات چند ماهه اخیر در کشور و سوءاستفاده دشمنان از فضای اغتشاشات داخلی و جوسازی رسانه‌های بیگانه، فردی با به آتش کشیدن صندلی یکی از واگن‌های متروی صادقیه قصد برهم زدن نظم و امنیت حاکم بر این شهر زیرزمینی را داشت، که با تلاش عوامل پلیس مترو دستگیر شد.

فرد دستگیر شده با اظهار پشیمانی از اقدام خود اظهار داشته، تحت تأثیر القائات و جوسازی رسانه‌های معاند، در‌ایستگاه پایانی مترو و بعد از پیاده شدن همه مسافران اقدام به آتش زدن صندلی مترو کرده و سریعاً پیاده شده اما توسط عوامل پلیس مترو شناسایی و دستگیر شده است؛ خوشبختانه آتش به سرعت خاموش شد.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است، اقدامات کور و حرکات وندالیستی عده‌ای فریب خورده نمی‌تواند در امنیت و احساس امنیت موجود در جامعه خللی وارد کند و پلیس همواره برای برخورد با هنجارشکنان و برهم زنندگان نظم و امنیت آماده است.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار