تجاوز 3مرد وحشی به دختر جوان مقابل چشم نامزدش در آبادان

این ٣ مرد خشن بعد از اجرای نقشه شان در برابر چشمان نامزد این دختر جوان اقدام به سرقت وسایل با ارزش داخل خانه نیز کردند.

تجاوز 3مرد وحشی به دختر جوان مقابل چشم نامزدش در آبادان
کد خبر: 35847

به گزارش زنهار،  روز دوشنبه ٢٢ خرداد ماه در آبادان پسر جوانی با همدستی یکی از دوستان و دایی اش دختر جوانی را مقابل چشم های نامزدش مورد آزار و اذیت قرار داده بود، دستگیر شد.

دختر جوانی همراه با پدر و مادرش به اداره پلیس رفت و از این سه پسر جوان شکایت کرد. ماموران دریافتند این دختر در خانه مادربزرگش مشغول درس خواندن بوده و در حالی که همسرش نیز حضور داشته، از طرف سه مرد مورد حمله و تعرض قرار گرفته است.

این حادثه عصر روز دوشنبه ٢٢ خردادماه در آبادان اتفاق افتاد. این ٣ مرد خشن بعد از اجرای نقشه شان در برابر چشمان نامزد این دختر جوان اقدام به سرقت وسایل با ارزش داخل خانه نیز کردند.

به این ترتیب بازپرس محسن پورعسکر دستور ویژه برای دستگیری عاملان این اقدام شیطانی را برای ماموران پلیس آگاهی آبادان صادر کرد.

کارآگاهان بعد از تحقیقات گسترده پی بردند که یکی از متهم ها مهدی ٢١ ساله نام دارد و مردم آبادان او را به خاطر خلاف هایش می شناسند.

 

جست وجوها برای دستگیری مهدی آغاز شد تا اینکه او روز ٢٧ خردادماه وقتی که قصد داشت در نزدیکی بلوار ولایت آبادان دست به کیف قاپی بزند از سوی ماموران دستگیر شد. مهدی ابتدا خود را بی گناه دانست اما وقتی در برابر دختر جوان و نامزدش قرار گرفت به ناچار اعتراف کرد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار