آتشی که دوست پسر عصبانی بر دامن دوست دختر خائن انداخت

پسر جوان که به‌ خاطر ارتباط پنهانی دختر مورد علاقه‌اش با یک پسر او را به قتل رسانده بود در حالی در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد که خانواده مقتول از قصاص وی گذشت کرده و بزودی آزاد خواهد شد.

آتشی که دوست پسر عصبانی بر دامن دوست دختر خائن انداخت
کد خبر: 35547

به گزارش زنهار؛ رسیدگی به این پرونده از اواسط سال 92 با قتل دختر جوانی به نام سمیرا آغاز شد. مأموران پس از حضور در محل قتل متوجه شدند که مقتول از سوی پسر جوانی به نام کاوه به قتل رسیده است.

کاوه بازداشت شد و در اظهاراتش عنوان کرد: من و سمیرا دو سال باهم دوست بودیم و قصدمان ازدواج بود اما خانواده من موافق این ازدواج نبودند. با این حال در این مدت من او را به چشم همسرم می دیدم و همه کار برایش انجام می دادم. روز حادثه با سمیرا تماس گرفتم و قرار گذاشتیم که پس از پایان ساعت کارش به کارگاه من بیاید تا درباره با آینده مان همفکری کنیم. چون قصد داشتم به صورت مخفیانه او را عقد کنم و بعد موضوع را به خانواده ام بگویم.

او در ادامه گفت: آن روز عصر سمیرا به کارگاهم آمد تلفن همراهش چندباری زنگ خورد اما او پاسخ نداد. برای انجام کاری به داخل دفترم رفتم و پس از چند دقیقه در حالی که او متوجه برگشت من نبود شنیدم که در حال صحبت کردن با دوست پسر قبلی اش است. بسیار عصبانی شدم و علت کارش را پرسیدم که او با صراحت به من گفت ارتباطاتش هیچ ربطی به من ندارد. وقت و هزینه ای که در آن دو سال صرف سمیرا کرده بودم و از همه مهمتر عشقی که به او داشتم باعث شد تا در یک لحظه با چاقو چند ضربه ای به او بزنم که کشته شد. پس از اعترافات متهم پرونده به دادگاه کیفری فرستاده و متهم به قصاص محکوم شد. اما چون اولیای دم بایستی مبلغ تفاضل دیه مقتول را پرداخت می کردند تا کاوه اعدام شود و آنها از پرداخت این مبلغ ناتوان بودند حکم قصاص اجرا نشد و اولیای دم هم رضایت دادند. بدین ترتیب متهم صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

قضات پس از شور در خصوص پرونده، کاوه را به 6 سال و نیم حبس محکوم کردند و با توجه به اینکه او از اواسط سال 92 در زندان به سر می برد و محکومیتش را گذرانده بزودی آزاد خواهد شد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار