چشم تو چشم شدن باعث قتل شد

پسر جوانی که به بهانه چشم در چشم شدن، دوست خود را در یکی از پارک‌های یافت‌آباد به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

چشم تو چشم شدن باعث قتل شد
کد خبر: 35498

به گزارش زنهار؛ عقربه‌ها ساعت 19  چهارشنبه یازدهم آبان ماه جاری را نشان می‌داد که ماموران کلانتری 151 یافت‌آباد با تماس تلفنی، درگیری مرگباری چند جوان در یکی از پارک‌های یافت‌آباد را به بازپرس کشیک قتل گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه محمد تقی شعبانی؛ بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی برای تحقیقات میدانی راهی محل حادثه شدند.

بررسی‌های اولیه تیم جنایی در صحنه قتل نشان داد، مقتول که پسر حدودا 20 ساله است بر اثر ضربات چاقو به قتل رسیده و قاتل بلافاصله پس از ارتکاب جرم از مهلکه گریخته است.

تیم جنایی پس از بررسی از صحنه قتل به سراغ شاهدان عینی حادثه رفتند و پی بردند، چند جوان در یکی از پارک‌های محله یافت‌آباد به دلیل چشم تو چشم شدن با یکدیگر درگیر شدند و مقتول در جریان این نزاع با ضربات هولناک چاقو به قتل رسیده است.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور بازپرس پرونده در گام نخست با بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف پارک پرداختند و با  اقدامات اطلاعاتی، هویت فرد جنایتکار را شناسایی کردند که در ادامه موفق به دستگیری وی در یک عملیات ضربتی شدند.

متهم که در جریان تحقیقات به جرم قتل پسر جوان اعتراف کرده است، با دستور محمدتقی شعبانی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جنایی برای تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار