درگیری مسلحانه مرزبانان سراوان با اشرار

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: مرزداران استان طی عملیاتی گسترده با اشرار مسلح درگیر شدند و پس از زمین‌گیر کردن آنان موفق شدند ۲ شرور را دستگیر و ۳ قبضه سلاح کلاش به همراه مقادیری مهمات و یک دستگاه خودرو را کشف و ضبط کنند.

درگیری مسلحانه مرزبانان سراوان با اشرار
کد خبر: 35464

به گزارش زنهار؛ سردار محمد ملاشاهی اظهار داشت: در راستای اجرای مبارزه جدی با پدیده شوم قاچاق و جلوگیری از ورود محموله سلاح و مهمات به داخل کشور، با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان، اشرار و معاندین مشخص شد که دلاور مردان هنگ مرزی سراوان در قالب چند تیم پوششی و عملیاتی با اجرای هدفمند کمین، منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند.

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان افزود: مرزداران این فرماندهی طی عملیاتی گسترده با اشرار مسلح درگیر شدند و پس از زمین‌گیر کردن آنان موفق شدند دپ شرور را دستگیر و سه قبضه سلاح کلاش به همراه مقادیری مهمات مربوطه و یک دستگاه خودرو را کشف و ضبط کنند.

سردار ملاشاهی تصریح کرد: ما همه سرباز ولایتیم و با توکل به خداوند متعال از مرزهای ایران اسلامی به خوبی حراست می کنیم و با تلاش های شبانه روزی مرزداران کشور عزیزمان، در انجام وظایف مرزداری و مرزبانی از جانمان دریغ نمی کنیم و تا مرزداران کشور به عنوان مدافعان وطن در مرزها حضور دارند جایی برای اقدامات قانون گریزانه وجود نخواهد داشت.

 

 

 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار