بهت دنیای فوتبال؛ فوتبالیست معروف به اتهام تجاوز دستگیر شد!

نام این بازیکن به خاطر اینکه تحقیقات در مراحل ابتدایی است ذکر نشده، اما با این حال این نشریه خاطرنشان کرد که این فوتبالیست “شهرت جهانی” دارد و به احتمال زیاد در جام جهانی قطر شرکت می‌کند. همچنین گزارش شده که فرد بازداشت شده ۲۹ ساله است.

بهت دنیای فوتبال؛ فوتبالیست معروف به اتهام تجاوز دستگیر شد!
کد خبر: 35324

به گزارش زنهار؛ این اولین اتهام علیه بازیکنان باشگاه‌های فوتبال در بریتانیا در چند وقت اخیر نیست. میسون گرینوود، مهاجم منچستریونایتد اخیراً به دلیل کتک زدن نامزدش از تمرین محروم شد و بنجامین مندی مدافع منچسترسیتی به یک سری تجاوز جنسی متهم شده و با یک حبس طولانی مواجه است و اکنون در زندان است.

شوک عجیب به دنیای فوتبال / فوتبالیست معروف به اتهام تجاوز دستگیر شد!

در سال ۲۰۱۷، مجله اشپیگل گزارش داد که کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی در سال ۲۰۰۹ به کاترین مایورگا آمریکایی در هتلی در لاس وگاس تجاوز کرده و سپس ۳۷۵۰۰۰ دلار برای حق سکوت او پرداخت کرده است. در سال ۲۰۱۸ مایورگا توافق با بازیکن فوتبال را به چالش کشید و پلیس لاس وگاس تحقیقات در مورد تجاوز را از سر گرفت. یک سال بعد، این پرونده به این دلیل که واقعیت تجاوز جنسی پس از بیش از ده سال اثبات نشد، مختومه شد. مایورگا بعداً یک شکایت مدنی علیه رونالدو تنظیم کرد و خواستار دریافت چند ده میلیون دلار شد.

در ماه ژوئن، دادگاه ادعای مدنی مایورگا علیه رونالدو را برای غرامت بیش از ۲۵ میلیون دلار رد کرد.

 

 

 

 

 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار