پیدا شدن ۱۰۰ کیلو حشیش

فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف 100 کیلو گرم حشیش در عملیات مشترک با پلیس تهران بزرگ خبرداد.

پیدا شدن ۱۰۰ کیلو حشیش
کد خبر: 31561

به گزارش زنهار؛ سردار علی ابراهیمی در بیان جزئیات این خبر گفت: در تداوم طرح‌های عملیاتی و هدفمند پلیس، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در تحقیقاتی از انتقال و جاسازی مقادیری مواد مخدر توسط یک سوداگر مرگ مطلع و برنامه ریزی عملیاتی لازم را برای شناسایی و دستگیری وی آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: با آغاز تحقیقات تخصصی فرد مورد نظر شناسایی و مشخص شد که در یکی از محلات تهران ساکن است.

او اظهار کرد: با اتمام تحقیقات میدانی پلیس و پس از کار دقیق اطلاعاتی به دست آمده، هماهنگی‌های لازم با پلیس تهران بزرگ برای اجرای عملیات دستگیری قاچاقچی و کشف محموله مواد مخدر انجام شد.

مقام ارشد انتظامی استان قزوین گفت: سرانجام تیمی مشترک از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین و استان تهران پس از هماهنگی با دستگاه قضایی به محل شناسایی شده اعزام و در بازرسی از آن یک محموله حشیش کشف کردند.

ابراهیمی با اشاره به دستگیری 2 سوداگر مرگ در این رابطه، خاطرنشان کرد: مبارزه بی امان و جدی با قاچاق مواد مخدر از اولویت‌های اصلی پلیس است و شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را در این زمینه از طریق تلفن 110 با پلیس در میان بگذارند.

 
 
 

 

 

 

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار