قتل زن 33 ساله بخاطر رابطه با مرد کابینت‌ساز

مرد جوان که با فرو بردن سر همسرش در کاسه آب او را کشته بود در حالی محاکمه می شود که مدعی است ناراحتی اعصاب دارد و سال هاست از افسردگی رنج می برد.

قتل زن 33 ساله بخاطر رابطه با مرد کابینت‌ساز
کد خبر: 30365

به گزارش زنهار؛ عصر ششم آبان ماه سال 98 مرد 37ساله ای به نام آرمین به کلانتری ۱۲ شهرقدس رفت و از قتل همسر 33ساله اش به نام عاطفه خبر داد.وی گفت همسرم را بخاطر خیانت کشتم. با اظهارات مرد جوان پلیس به همراه پدر آرمین به خانه وی رفت و با جسد زن جوان روبه رو شد که درسرش داخل یک کاسه آب قرار داشت و گلویش با پارچه صورتی بسته شده بود .

جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و آرمین در تشریح جزئیات ماجرا گفت :ما به تازگی به خانه جدید اسباب کشی کرده بودیم اما چند ماه بود که خانه مان کابینت نداشت .سه ماه قبل مرد جوانی که کابینت ساز بود به خانه مان آمد تا کابینت ها را نصب کند .بعد از آن ماجرا بود که متوجه رابطه تلفنی همسرم با یک مرد غریبه شدم. وقتی شماره مرد غریبه را از گوشی همسرم بر داشتم متوجه شدم همان نصاب کابینت است.

او ادامه داد: من چند بار در این زمینه با همسرم صحبت کردم اما انکار می کرد. من هر بار از محل کار با همسرم تماس می گرفتم گوشی او اشغال بود اما عاطفه می گفت مشغول صحبت کردن با مادر یا خواهرش بوده است .

آرمین در تشریح جزییات قتل گفت: چند روز قبل از این ماجرا وقتی از سر کار به خانه برگشتم دیدم همسرم مشغول سیگار کشیدن است .او به محض اینکه با من روبه رو شد پیامک های داخل گوشی اش را پاک کرد.همان لحظه یک نفر آن طرف خط مدام تماس می گرفت و همسرم تماس را رد می کرد. من از عاطفه خواستم تا حقیقت را بگوید که یکباره همسرم حرفهایی زد که توقع شنیدن آن را نداشتم. عاطفه می گفت به من هیچ علاقه ای ندارد و می خواهد از من جدا شود .من که شنیدن این حرف ها شوکه و عصبانی شده بودم از او خواستم تا خانه ام را ترک کند و بیرون برود. امام او مرا مسخره کرد .من برای اینکه همسرم را بترسانم چاقو را برداشتم و از او خواستم تا به خیانتش اعتراف کند .اما جوابم را نداد. من در اوج عصبانیت کاسه آبی آوردم و سر همسرم را داخل آب فرو بردم.من پارچه ای را دور گردنش پیچیدم و او را خفه کردم. همان موقع به خانه پدرم رفتم و ماجرا را به او گفتم و با هم به کلانتری رفتیم. این مرد ادامه داد :باور کنید من وقتی متوجه رابطه پنهانی همسرم با مرد غریبه شده بودم از باجناقم کمک خواستم .اما او نتوانست در زمینه کاری انجام دهد .من از قتل همسرم پشیمان هستم و نمی دانم چطور شد که او را کشتم. من سالهاست از ناراحتی اعصاب و روان رنج می برم و به بیماری افسردگی مبتلا هستم. حتی چند سال قبل برای مدتی در بیمارستان روانی بستری شده بودم. در حالی که پزشکی قانونی ادعای مرد جوان را رد کرده و سلامت روان وی را تایید کرده بود برایش کیفرخواست صادر و پرونده اش به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد .وی قرار است به زودی در دادگاه محاکمه شود . اولیای دم برای وی حکم قصاص خواسته اند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار