پرستار نامردی که بیمار بیچاره را در وضعیت نباتی باردار کرد

پلیس یک پرستار ۳۶ ساله را به اتهام حامله کردن یک زن که در یک مرکز مراقبت از بیماران در شهر فینیکس ایالت آریزونای آمریکا بستری است و در وضعیت نباتی به سر می‌برد، دستگیر کرد. این زن ماه گذشته به شکلی غیر منتظره وضع حمل کرد.

پرستار نامردی که بیمار بیچاره را در وضعیت نباتی باردار کرد
کد خبر: 30360

به گزارش زنهار؛ دادگاه، ناتان ساترلند را به تجاوز جنسی و آزار رساندن به یک بزرگسال آسیب پذیر متهم کرده است.

نتیجه تست DNA ساترلند و بچه، که به دستور قاضی انجام شد، مثبت است که نشان می‌دهد ساترلند پدر این بچه است.

پرستار به اتهام تجاوز به زنی که در وضعیت نباتی به سر می‌برد دستگیر شد

قاضی یک وثیقه به ارزش ۵۰۰ هزار دلار برای ساترلند صادر کرد و او باید در دادگاه بعدی که ۳۰ ام ژانویه برگزار می‌شود، حاضر شود. این پرستار هم اکنون در زندان شهر ماریکوپا نگهداری می‌شود.

با دستگیر شدن ساترلند آخرین فصل از داستان تحقیقات پلیس برای یافتن مظنون پرونده‌ی تجاوز به زنی ۲۹ ساله که در وضعیت نبانی به سر می‌برد و نمی‌توانسته رضایت خود را از داشتن رابطه جنسی اعلام کند، به پایان رسید. این زن که از سال ۲۰۰۲ در این بیمارستان نگهداری می شود، اواخر ماه دسامبر وضع حمل کرد.

پلیس می‌خواهد بداند که ایا ساترلند طی این مدت به افراد دیگر هم تجاوز کرده و اینکه این زن چند بار مورد تعرض وی واقع شده است؟

مسئولین این مرکز مراقبت از بیماران از این اتفاق ابراز شگفتی کرده اند. یکی از اعضای این مرکز گفته است: «نمی تواند باور کند که چطور یک پرستار می‌توانسته چنین آسیبی را به یک بیمار برساند».

اعضای این مرکز مراقبت، شامل رئیس آن و یکی از دکتر‌های دیگر مجموعه، به دنبال این اتفاق استعفا دادند.

به گزارش پزشکان حال بچه خوب است، اما معلوم نیست چه کسی از او مراقبت می‌کند.

اتهامات وارد شده به ساترلند بسیار سنگین است، زیرا بر اساس قانون ایالت متحده او به فردی تجاوز کرده که نمی‌توانسته هیچ دفاعی از خود بکند. وکیل ساترلند با رد این اتهامات گفته که آزمایش DNA باید دوباره انجام شود، و موکل او هیچ نقشی در این حادثه نداشته است.

این زن که در نتیجه‌ی یک تشنج از سال‌های اولیه زندگی در وضعیت نباتی به سر می‌برد، به گفته‌ی پدر و مادرش، به صدا واکنش نشان می‌دهد، و می‌تواند سر و گردن و اعضای بدنش را تکان داده و احساسات را در چهره اش نشان دهد. اکنون مادر وی مسئولیت مراقبت از او را بر عهده دارد.

منبع: CNN

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار