قتل دختر ۵ ساله پس از آزار و اذیت شیطانی

پیکر دختر ۵ ساله که مورد آزار و اذیت شیطانی قرار گرفته بود، مقابل خانه مادرش پیدا شد. پدر او به عنوان مظنون به قتل دستگیر شده است.

کد خبر: 26964

به گزارش زنهار؛ ساعت ۲۲و۳۰دقیقه پنجشنبه هشتم اردیبهشت امسال، زن جوان زباله‌های خانه را برداشت تا بیرون بگذارد. مقابل در که رفت، چشمانش به دخترش افتاد که آنجا رها شده بود. دختر بچه به سختی نفس می‌کشید. او را در آغوش گرفت و به درمانگاه محله در شهرستان پردیس رساند، اما صبح روز بعد فوت شد.

ساعت ۹ و ۴۵ دقیقه صبح جمعه مرگ مشکوک او به بازپرس جنایی تهران گزارش شد. آثار کبودی و سوختگی روی بدن او وجود داشت که حکایت از کودک آزاری داشت.

مادر کودک در تحقیقات گفت: با شوهرم اختلاف داشته و جدا از هم بودیم. من با دخترم زندگی می‌کردم. شوهرم ساکن پاکدشت بود، گاهی می‌آمد و دخترمان را با خودش می‌برد. سه شب قبل سراغ من آمد و دخترمان را با خود برد و پنجشنبه شب او را نیمه جان مقابل در خانه رها کرد.

با این ادعا، پدر کودک بازداشت شد و در تحقیقات گفت: ادعای همسر سابقم را قبول ندارم. بچه نزد مادرش بود و به خانه من نیامده بود. همسر سابقم با مردی ارتباط دارد و آن مرد تهدید کرده بود بچه را تحویل بهزیستی یا من بدهد. همسرم و این مرد، مرتکب قتل شدند.

محمد وهابی، بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر گفت: پدر این کودک به‌عنوان مظنون بازداشت شده و تحقیقات درباره اظهارات و ادعاهایش ادامه دارد. چون دختر خردسال مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود، بخشی از این پرونده در صلاحیت دادگاه کیفری یک استان تهران بود که آنجا رسیدگی می‌شود.

منبع: جام جم

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار